گیر اس 2 سامسونگ به زودی در نسخه‌های رز گلد و پلاتینیوم عرضه می‌شود

جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
در جریان ایفا ۲۰۱۵ برلین، کمپانی سامسونگ از  گیر اس 2 در دو نسخه‌ی عادی و کلاسیک رونمایی کرد. گفته می‌شود به زودی این غول کره‌ای دو نسخه‌ی رز گلد و پلاتینیوم از Gear S2 را وارد بازار می‌کند.

 گیر اس ۲ جدیدترین نسل ساعت‌های هوشمند سامسونگ است که به لطف طراحی زیبا، حلقه‌ی چرخان و خلاقانه دور صفحه‌ی ساعت و مشخصات فنی جذاب توانسته طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند. این ساعت تایزنی همچون اکثر رقبای خود در سال ۲۰۱۵، به یک نمایشگر دایره‌ای مجهز شده است و بعد از ساعت‌های قبلی سامسونگ، تکامل خوبی در آن دیده می‌شود.

گیر اس ۲ از همان ابتدا فروش خوبی را تجربه کرده و خیلی زود توانسته خودش را به عنوان یکی از بهترین ساعت‌ها هوشمند سال معرفی کند. سامسونگ گیر اس ۲ را در دو نسخه‌ی اسپورت و کلاسیک معرفی کرد تا بتواند جامعه‌ی هدف بیشتری از کاربران علاقمند به ساعت‌های هوشمند را پوشش دهد. به نظر می‌رسد این غول کره‌ای روی گیر اس ۲ حساب ویژه‌ای باز کرده و قصد دارد نسخه‌های بیشتری از آن را روانه‌ی بازار کند.

براساس پستی که در توئیتر منتشر شده سامسونگ به زودی دو نسخه‌ی جدید از گیر اس ۲ را در رنگ‌های رز گلد و پلاتینیوم وارد بازار می‌کند. پیش‌تر هر دو رنگ در محصولات دیگر سامسونگ استفاده شده که همین علاقه‌ی شرکت کره‌ای به اضافه کردن رنگ‌های جدید، شایعه‌ی ورود زود هنگام دو نمونه‌ی رز گلد و پلاتینیوم از گیر اس ۲ را قوت می‌بخشد.

البته هنوز اطلاعات بیشتری درباره‌ی این تصمیم سامسونگ منتشر نشده و مشخص نیست مدل‌های جدید با چه قیمتی و در چه مناطقی به فروش خواهند رسید. به نظر می‌رسد با توجه به نزدیکی زمان برگزاری نمایشگاه CES 2016، می‌توانیم منتظر باشیم تا سامسونگ در جریان این رویداد از نسخه‌های جدید گیر اس ۲ رونمایی کند. البته اگر این اتفاق صورت نگیرد، کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۶ بارسلون می‌تواند فرصت مناسبی برای تحقق تصمیم جدید سامسونگ باشد.

مطالب مشابه

نظرات