هواوی واچ مخصوص خانم‌ها در نمایشگاه CES 2016 معرفی می‌شود

پنج‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
مطالعه 2 دقیقه
هواوی واچ یکی از ساعت‌های هوشمندی است که با استقبال خوبی از سوی علاقمندان به گجت‌های پوشیدنی هوشمند روبرو شد. به تازگی خبرهایی از معرفی نسخه‌ی مخصوص خانم‌های هواوی واچ در جریان CES 2016 منتشر شده است. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

هواوی با معرفی ساعت هوشمند خود موسوم به هواوی واچ، بخوبی نشان داد که قابلیت بالایی در طراحی ساعت‌های زیبا دارد. هواوی واچ بدون تردید یکی از بهترین محصولات این شرکت است که تابحال به بازار عرضه شده و با توجه به این که به رویداد CES 2016 نزدیک می‌شویم، گزارش‌ها حاکی از این است که هواوی خود را برای ارائه‌ی نسخه‌ی زنانه این ساعت هوشمند در جریان این رویداد آماده می‌کند. 

طبق خبرهایی که از منابع نزدیک به هواوی منتشر شده است، هواوی واچ مخصوص خانم‌ها در CES 2016 معرفی خواهد شد و هواوی در حال حاضر مشغول کار روی نسل دوم ساعت هوشمند خود است تا آن را در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه کند. 

انتظار می‌رود نسخه‌ی مخصوص خانم‌های هواوی واچ تغییرات زیادی از لحاظ طراحی نداشته باشد؛ ولی این ساعت بند‌‌های زنانه و بدنه‌ی ظریف‌تری خواهد داشت. همچنین رنگ طلایی نیز برای نسخه‌ی زنانه هواوی واچ تولید شود.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد نسل دوم هواوی واچ منتشر نشده است، ولی انتظار می‌رود نسخه‌ای از این ساعت هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی تولید شود. با توجه به این که حالا اندروید ور از شبکه‌های مخابراتی پشتیبانی می‌کند، ارائه‌ی هواوی واچی که از این قابلیت پشتیبانی کند، دور از ذهن نیست. 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات