ال‌جی دلیل تاخیر در فروش ساعت Watch Urbane 2nd Edition LTE را اعلام کرد

ال‌جی دلیل تاخیر در فروش ساعت Watch Urbane 2nd Edition LTE را اعلام کرد

خبر تاخیر در فروش نسل دوم ساعت هوشمند Watch Urban ال‌جی هفته‌ی گذشته منتشر شد. در آن زمان تنها به مشکل سخت‌افزاری اشاره شده که روی عملکرد روزانه‌ی دستگاه تاثیر منفی دارد. ولی امروز کمپانی ال‌جی دلیل اصلی این مشکل را تشریح کرده است. با زومیت همراه باشید.

بعد از معرفی‌ نسخه‌ی اول ساعت هوشمند ال‌جی موسوم به Watch Urban امسال نیز این غول کره‌ای نسخه‌ی دوم ساعت هوشمند خود را به نام Watch Urban 2nd Edition LTE به عنوان اولین مدل اندرویدی با پشتیبانی از شبکه نسل چهارم اینترنت همراه معرفی کرد. ولی هفته‌ی گذشته اعلام شد به دلیل مشکل سخت‌افزاری فروش این محصول با تاخیر مواجه شده است.

امروز ال‌جی اعلام کرده علت این موضوع تجهیز ساعت به یک قطعه نامرغوب است که می‌تواند روی تصور کاربران نسبت به کیفیت ابزار پوشیدنی این برند تاثیر منفی داشته باشد. همچنین این شرکت کره‌ای اعلام کرده قطعه‌ی مورد نظر در هیچکدام از ابزارهای پوشیدنی قبلی ال‌جی استفاده نشده است.

ال‌جی تشریح کرده است که در هنگام اجرای هزاران ساعت تست این دستگاه در شرایط بسیار سخت، مشخص شده که قطعه‌ی مورد نظر مطابق با استاندارد‌های این شرکت نیست و می‌تواند تصور منفی از این ساعت را در ذهن کاربران ایجاد کند. البته کره‌ای‌ها به دلایل رقابتی و ارتباطات خود با تولیدکنندگان از ارائه‌ی جزئیات بیشتر خودداری کرده‌اند.

با این وجود ال‌جی تاکید کرده این مشکل هیچ تاثیری روی ایمنی دستگاه یا فرد استفاده کننده نخواهد داشت.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید