Boldr Voyage ساعت هوشمندی با ۶ ماه عمر باتری

یک‌شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۶
مطالعه 2 دقیقه
برای بسیاری از افراد علاقمند به فناوری،  داشتن یک ساعت هوشمند روی مچ دستشان بسیار مهم است. به Boldr Voyage‌ لقب ساعت باهوش داده شده و نه ساعت هوشمند. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

در واقع Boldr Voyage یک ساعت عقربه‌ای است که به اندازه‌ای باهوش است که برخی اتفاقاتی که در گوشی هوشمند کاربر رخ می دهد، به او اطلاع می‌دهد. همچنین این ساعت به یک باتری قدرتمند مجهز است که تا ۶ ماه ماندگاری شارژ دارد و نسبت به ساعت‌های هوشمند فعلی که نیاز است هر شب شارژ شوند یا در بهترین حالت هر هفته نیاز به شارژ دارند برتری قابل توجهی در این زمینه دارد.

این ساعت هوشمند نیز شبیه ساعت ویتینگز اکتیویته و اکتیویته پاپ است و به نظر ساعت فشن و با کلاسی می‌آید. صفحه‌ی مدرج این ساعت از ساعت‌های خلبانی الهام گرفته شده است.  قاب این ساعت نیز از استیل ضد زنگ با پوشش PVD است و تا عمق 30 متری نیز ضد آب است؛ ضمن این که با بندهای متنوعی به بازار عرضه می‌شود.

این ساعت به یک گام شمار مجهز است تا به شما در برخی از اهداف حفظ تناسب اندامتان کمک کند و از طریق بلوتوث ۴ به نرم‌افزار گوشی متصل می‌شود. اعلانیه‌های گوشی هشمند شما از طریق چراغ LED یا ویبره ساعت به اطلاع شما می‌رسد.

برخلاف اپل واچ یا ساعت‌های هوشمند اندروید وری، در این ساعت کاربر قادر نیست تا به پیغام‌ها پاسخ دهد، ایمیلش را چک کند یا با مخاطبانش تماس برقرار کند. برای انجام این کارها باید از گوشی هوشمندتان استفاده کنید.  یکی از ویژگی‌های این ساعت این است که وقتی گوشی هوشمند خود را جا بگذارید به شما هشدار می دهد؛ به این ترتیب احتمال این که گوشی خود را در تاکسی یا مکان‌های عمومی گم کنید کاهش می یابد. 

ویژگی جالب دیگر این ساعت این است که می‌توانید از آن بعنوان شاتر از راه دور دوربین گوشی هوشمندتان استفاده کنید. به این ترتیب که با فشردن یکی از دکمه‌های جانبی این ساعت، می توانید با دوربین گوشی هوشمندتان عکس بیاندازید.

Boldr Voyage مجهز به دو باتری است. یک باتری سلولی CR2032 که انرژی مورد نیاز ویژگی‌های هوشمند این ساعت را  تا ۶ ماه تامین می‌کند و یک باتری جداگانه برای ساعت عقربه‌ای که تا ۳ سال عمر می کند. Boldr درصدد است تا این ساعت را از طریق کیک استارتر با قیمت ۱۲۹ دلار عرضه کند. نظر شما در مورد ساعت Voyage چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات