معرفی گروه جدیدی از دستگاه‌های مبتنی بر اندروید ور در IFA 2015

معرفی گروه جدیدی از دستگاه‌های مبتنی بر اندروید ور در IFA 2015

رویداد بزرگ IFA 2015 تا چند روز دیگر در شهر برلین آلمان برگزار می‌شود و باید منتظر حضور پررنگ کمپانی‌های کوچک و بزرگ باشیم. اندروید ور نام سیستم‌عاملی است که مخصوص ساعت‌های هوشمند طراحی شده؛ ولی همچنان نتوانسته جایگاه واقعی خود را به دست بیاورد. به گزارش CNET امسال باید منتظر اتفاقات تازه و معرفی دستگاه‌های اندروید وری جدید در IFA باشیم.

 نمایشگاه ایفا 2015 برلین از 4 تا 9 سپتامبر (13 تا 18 شهریور) در کشور آلمان آغاز به کار می‌کند و کنفرانس‌های خبری نیز از روز 2 سپتامبر (11 شهریور) شروع می‌شود. وب‌سایت سی‌نت مدعی شده امسال باید منتظر اتفاقات تازه در معرفی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید ور باشیم و قرار است کمپانی‌های مشهوری چون موتورولا، ال‌جی، هوآوی و ایسوس با دست پر در ایفا 2015 حاضر شوند. انتظار می‌رود با معرفی دستگاه‌های جدید مبتنی بر این سیستم‌عامل، شرایط تازه‌ای پیش روی اندروید ور قرار گیرد.

در واقع ساعت‌های هوشمند اندروید وری که سال گذشته معرفی شدند را باید کمی نا امیدکننده بدانیم. شاید موتو 360 موتورولا یکی از بهترین محصولات در این زمینه باشد، ولی این دستگاه هنوز از مشکلاتی رنج می‌برد که انتظارات ما از یک ابزار پوشیدنی رده بالا را برآورده نمی‌کند. بسیاری از دستگاه‌های دیگر کاملا فراموش شده‌اند و به این موارد فروش ضعیف دستگاه‌های اندروید وری را نیز اضافه کنید.

امیدواریم ایفا 2015 میدان جدیدی برای اندروید ور باشد و سرانجام با معرفی دستگاه‌های جدیدتر و قدرتمندتر بتوانیم توانایی واقعی این سیستم‌عامل را شاهد باشیم.

به نظر شما دستگاه‌های جدید مبتنی بر اندروید ور می‌توانند انتظارات کاربران و کارشناسان را برآورده کنند؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده