تماشا کنید: سامسونگ تیزر ویدیویی جدیدی را در رابطه با ساعت هوشمند گیر S2 منتشر کرد

تماشا کنید: سامسونگ تیزر ویدیویی جدیدی را در رابطه با ساعت هوشمند گیر S2 منتشر کرد

سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس نمایی از ساعت هوشمند دایره‌ی خود را با وعده‌ی معرفی آن در برلین نمایش داد. حال این کمپانی تیزری ویدیویی را از قابلیت‌های رابط کاربری دایره‌ی ساعت هوشمندش منتشر کرده است.

 اخبار در خصوص ساعت هوشمند دایره‌ی سامسونگ پیش از مراسم معرفی پرچمداران جدید این کمپانی منتشر شده بود. یکی از قابلیت‌های جالبی که در مورد این ساعت هوشمند به آن اشاره شده، امکان استفاده از حاشیه‌ی دایره‌ی چرخان این ساعت هوشمند است که البته در تصاویر منتشر شده چیزی در این رابطه مشخص نبود، حال آنکه در ویدیوی جدید سامسونگ می‌توان نشانه هایی از چرخش در حاشیه و تغییرات در رابط کاربری دید.

شاید بتوان گیر اس۲ را بهترین ساعت هوشمندی خواند که توسط سامسونگ روانه‌ی بازار خواهد شد. آیکون‌ها بصورت دایره‌ وار قرار گرفته‌اند و همه‌ی عناصر رابط کاربری برای فرم فکتور این ساعت هوشمند که مبتنی بر سیستم عامل تایزن خواهد بود، بهینه سازی شده است.

از جمله‌ی قابلیت‌های ساعت هوشمند گیر اس ۲ که در این ویدیو نمایش داده شده می‌توان به قابلیت های سنجش سلامتی و اندازه‌گیری کمیت فعالیت‌های ورزشی، ظاهر‌های متفاوت برای ساعت، کرونومتر و اپلیکیشن S Health اشاره کرد که با ویژگی‌های چون سنجش ضربان قلب همراه شده است.

Samsung Gear S2 promo focuses on the UI of the smartwatch

Samsung Gear S2 promo focuses on the UI of the smartwatch 1

Samsung Gear S2 promo focuses on the UI of the smartwatch 2

Samsung Gear S2 promo focuses on the UI of the smartwatch 4

Samsung Gear S2 promo focuses on the UI of the smartwatch 5

با توجه به تصاویر و ویدیوی منتشر شده چنین برمی‌آید که سامسونگ یک محصول با کیفیت را روانه‌ی بازار خواهد کرد. نظر شما در این خصوص چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده