تولید انبوه ساعت هوشمند Pebble Time آغاز می‌ شود

تولید انبوه ساعت هوشمند Pebble Time آغاز می‌ شود

کمپانی پبل سال گذشته‌ی میلادی با در اختیار داشتن 35 درصد از بازار ساعت‌های‌هوشمند، خود را به‌عنوان رقیبی سرسخت برای سایر کمپانی‌ها مطرح کرد. اما این همه‌ی ماجرا نبود، چراکه پبل با قراردادن نسل جدید ساعت‌هوشمند خود با عنوان تایم (Time) در کیک‌استارتر و جذب سرمایه‌‌ای قابل توجه نشان داد که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

پبل با رکورد جذب سرمایه‌ی 20 میلیون دلاری در کیک‌استارتر برای ساعت هوشمند جدید خود، تایم، نشان داد که همچنان مسیر موفقیت برای این کمپانی باز است. حال اخباری منتشر شده که براساس آن پبل تایم از اواخر هفته‌ی جاری تولید انبوه ساعت‌های خود را آغاز می‌کند و باید از نیمه‌ی دوم ماه می شاهد عرضه‌ی آن به بازار باشیم. شماری از سرمایه‌گذاران در تایم این کمپانی، ساعت هوشمند خود را تا انتهای ماه دریافت خواهند کرد شماری دیگر نیز این ساعت را در اوایل ژوئن در اختیار خواهند گرفت. همچنین باید به قابلیت تایم‌لاین این ساعت‌هوشمند اشاره کرد که می‌توان از طریق آن خلاصه‌ای از مواردی را که در تقویم ثبت شده در گذشته، حال و آینده مرور کرد. همانطور که اشاره کردیم، این مرور شامل اطلاعات آب و هوا، ورزش و تقویم است.

استفاده از جوهر الکترونیک صفحه‌ی نمایش رنگی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پبل همچنان در حال کار روی آیکون‌های مورد استفاده است. استفاده از طراحی رنگی جلوه‌ی ویژه‌ای را به اپلیکیشن‌هایی نظیر تقویم، موسیقی، اعلانیه‌ها، ورزش و تنظمیات خواهد داد.

یکی از ویژگی‌هایی که به پبل تایم اضافه شده، قابلیت ذخیره کردن ظاهر ساعت و اپلیکیشن‌ها به تعداد دلخواه در این ساعت‌هوشمند است. در صورتی که حافظه‌ی ساعت رو به اتمام باشد، اپلیکیشن‌ها روی گوشی اندرویدی یا iOS ذخیره خواهند شد. کاربران گوشی‌های اندرویدی قادر خواهند بود تا به اعلانیه‌های دریافتی از طریق پیام کوتاه پاسخ دهند. این قابلیت در آینده‌ی نزدیک نیز برای کاربران گوشی‌های آیفون در دسترس خواهد بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده