تصویر و ویژگی‌های ساعت هوشمند گارمین ویوو اکتیو 3 فاش شد

تصویر و ویژگی‌های ساعت هوشمند گارمین ویوو اکتیو 3 فاش شد

گارمین به‌زودی از ساعت هوشمند ضد آب و مجهز به نمایشگر دایره‌ای جدید خود به نام ویوو اکتیو ۳ رونمایی خواهد کرد.

ظاهرا شرکت گارمین تصمیم دارد یک ساعت هوشمند جدید را در آینده‌ای نزدیک معرفی کند. چندین تصویر از ساعت هوشمند گارمین ویوو اکتیو ۳ (Garmin Vivoactive 3) به‌طور آنلاین توسط برخی از وب‌سایت‌ها فاش شده است. با توجه به تصاویر یادشده، به نظر می‌رسد که این محصول یک ساعت هوشمند سلامتی است. با توجه به عکس‌های منتشرشده از این ساعت، شرکت گارمین قصد دارد از سبک طراحی جدیدی در تولید محصولات سری ویوو اکتیو بهره ببرد. یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌هایی که بین محصول مورد بحث و نسل قبلی آن وجود دارد، اختلاف زیادی در طراحی این دو محصول است.

در گزارش‌های مرتبط با ابزارهای پوشیدنی، به این نکته اشاره شده که ویوو اکتیو ۳ اولین ساعت هوشمند کمپانی گارمین است که از یک صفحه نمایش دایره‌ای بهره خواهد برد و این تغییر واقعا برای چنین دستگاهی مناسب ارزیابی می‌شود. سنسور اپتیکال تشخیص ضربان قلب نیز در دل این ساعت هوشمند گنجانده شده است تا اطلاعات مهم مربوط به سلامت خود را از دست ندهید و همه را با ساعت یادشده ثبت کنید. علاوه بر اینکه گارمین در طراحی ساعت هوشمند ویوو اکتیو ۳ از زبان طراحی محصولات سری فنیکس خود بهره برده و در طراحی رابط کاربری ویوو اکتیو ۳ نیز از طراحی رابط کاربری محصولات سری فنیکس موسوم به Fenix UI الهام گرفته است. کاربران قادر خواهند بود با استفاده از ساعت هوشمند مورد بحث به نوتیفیکیشن‌های خود پاسخ دهند. افزون بر آنچه گفته شد، قابلیت نظارت بر فعالیت‌های بدنی استاندارد کمپانی گارمین در ساعت هوشمند ویوو اکتیو ۳ در دسترس کاربران قرار خواهد داشت.

بنا به گزارش‌ها، ساعت هوشمند گارمین ویوو اکتیو ۳ درست همانند نسل قبلی خود، ضد آب خواهد بود و این ویژگی مسلما برای بسیاری از کاربران یک مزیت مثبت محسوب می‌شود. تا به این لحظه هیچ یک از مشخصات فنی ساعت هوشمند مورد بحث مشخص نشده است؛ اما انتظار داریم گارمین به‌زودی این محصول را رسما معرفی کند.

نظر شما در مورد محصول جدید گارمین چیست؟ 

منبع ubergizmo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده