هواوی از دست‌بندهای بند 2 و بند پرو 2 رونمایی کرد

هواوی از دست‌بندهای بند 2 و بند پرو 2 رونمایی کرد

هواوی به تازگی دو دستبند سلامتی جدید برای رقابت با محصولات فیت‌بیت معرفی کرده است.

هواوی و شیائومی از جمله مطرح‌ترین شرکت‌های چینی فعال در بخش گجت‌های پوشیدنی هستند. هواوی روز گذشته دست‌بندهای سلامتی جدیدی با قابلیت اندازه‌گیری ضربان‌قلب، تعداد قدم‌‌‌ها، فاصله و سرعت رونمایی کرده است؛ هواوی بند ۲ و بند ۲ پرو برای رقابت با محصولات مشابه فیت‌بیت پای به میدان رقابت گذاشته‌اند. اندازه‌گیری حداکثر اکسیژن مصرفی (VO2 Max) توسط این دست‌بندها برگ برنده‌ی آن‌ها در این رقابت به شمار می‌رود. بند ۲ و بند ۲ پرو قادر به اندازه‌گیری حداکثر نرخ دریافت، انتقال و استفاده از اکسیژن است. طبق گزارش‌ها تکنولوژی مرتبط با اندازه‌گیری حداکثر اکسیژن مصرفی در این دست‌بندها دقتی نزدیک به ۹۵ درصد دارد.

هواوی بند ۲

مدل پرو این دست‌بند به قابلیت‌های TruSleep و پایشگر تنفس مجهز شده است. علاوه بر این مدل پرو از حسگر GPS داخلی نیز برای بررسی بهتر فعالیت‌های فرد بهره می‌برد. خوشبختانه هواوی هر دو دستبند را با قابلیت اندازه‌گیری ضربان قلب عرضه خواهد کرد؛ با رصد پیوسته‌ی وضعیت ضربان، کاربر قادر به مشاهده‌ی تاثیر فعالیت‌های روزمره بر ضربان قلب خود است.

هواوی بند ۲

هر دو محصول جدید هواوی با ویژگی «Training Effect» عرضه می‌شوند؛ به لطف این ویژگی تاثیر تمرینات بر سطح تناسب اندام فرد اندازه‌گیری شده و تخمینی از زمان ریکاوری فرد به او اعلام می‌شود؛ به لطف این قابلیت، کاربر قادر به برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای شروع دوباره‌ی تمرینات خود است. بند ۲ و بند ۲ پرو حداکثر فشار ۵ اتمسفر را در آب تحمل می‌کنند از این رو مشکلی برای استفاده از آن‌ها در روزهای بارانی، شنا در استخر و حمام وجود ندارد.همانند بسیاری از دست‌بندهای دیگر با جفت شدن بند ۲ و بند ۲ پرو، کاربر قادر به دریافت اعلان‌ها و پیام‌های خود در دست‌بند است. هنوز تاریخ دقیق عرضه و قیمت این دست‌بندها اعلام نشده است.

آیا شما نیز از دست‌بندهای سلامتی استفاده می‌کنید؟ ویژگی‌های بند ۲ و بند ۲ پرو را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده