چگونه نسخه مناسب اپل واچ را انتخاب کنیم؟

چگونه نسخه مناسب اپل واچ را انتخاب کنیم؟

اپل شب گذشته ساعت هوشمندش را به شکل رسمی معرفی کرد. این ساعت نسخه‌های مختلفی دارد و در قیمت‌های متفاوتی به بازار عرضه خواهد شد. بنابراین کاربرانی که قصد خرید این ساعت را دارند، ممکن است برای انتخاب مدل مناسب دچار سردرگمی شوند. با زومیت همراه باشید تا راهکاری را برای انتخاب ارائه کنیم.

اگر به فکر خرید یک اپل واچ هستید، شاید بد نباشد راهکاری را پیش رویتان بگذاریم که از طریق آن بر اساس نیازتان نسخه‌ای که مناسب‌تر است را خریداری کنید. فلوچارتی که در ادامه مشاهده می‌کنید به شما کمک می‌کند تا بر اساس نیازتان، نسخه مناسب اپل واچ را انتخاب کرده و بخرید.

مقاله مرتبط:

این فلوچارت در ابتدا با سوال‌های ساده‌ای مثل «آیا به یک ساعت اپل نیاز دارید؟» یا «آیا می‌توانید هزینه آن را بپردازید» آغاز می‌شود، اما در ادامه کمی سوالات پیچیده‌تر و چالشی‌تر می‌شود. اپل واچ نسخه‌های فراوانی دارد؛ کوچک یا بزرگ؟ استاندارد، اسپورت یا ادیشن؟ استیل یا آلومینیوم؟ و انواع و اقسام بندها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع که کار انتخاب را برای کاربر دشوار می‌کند. در ادامه می‌توانید این فلوچارت را مشاهده کرده و بر اساس آن بفهمید کدام نسخه از اپل واچ برای شما مناسب‌تر است.

apple-watch-flowchart

بله... ما هم سردرگم شده‌ایم!


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید