آلکاتل ساعت‌هوشمند گرد خود را با وعده‌ی قیمت پایین معرفی کرد

جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۲
مطالعه 1 دقیقه
آلکاتل وان‌تاچ که همچون سایر کمپانی‌های فعال در عرصه‌ی فناوری در نمایشگاه CES 2015 حاضر خواهد بود، ساعت‌هوشمند خود را با عنوان واچ (Watch) معرفی کرد.
تبلیغات

با توجه به تصاویر منتشر شده از این محصول، می‌توان به روشنی دید که آلکاتل وان تاچ یکی از معدود ساعت‌های‌هوشمند دایره را روانه‌ی بازار خواهد کرد. این کمپانی به این نکته اشاره کرده که نگرش اصلی در تولید این ساعت‌هوشمند، انتقال تجربه‌ی یک ساعت کلاسیک و سنتی بوده است. واچ از چهار بند متنوع بهره خواهد برد. در کنار بهره‌گیری از چهار بند متنوع، این ساعت‌هوشمند از انواع اپلیکیشن‌ها و ظاهر ساعت بهره می‌برد.

از جمله‌ی قابلیت‌های واچ آلکاتل می‌توان به کنترل موسیقی، تصویربرداری و چک کردن اعلانیه‌ها اشاره کرد. اما شاید مهم‌ترین ویژگی این ساعت هوشمند، قیمت آن باشد. آلکاتل وان‌تاچ اعلام کرده که این ساعت‌هوشمند از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که می‌تواند برگ برنده‌ی این محصول در میان ساعت‌های‌هوشمند دایره‌ای شکل باشد.

هنوز اطلاعات دقیقی از سخت‌افزار مورد استفاده و همچنین سیستم‌عامل این ساعت‌هوشمند در دست نیست و مطمئنا در روزهای آتی و با گشایش نمایشگاه CES 2015 شاهد ارائه‌ی اطلاعات دقیق در رابطه با این محصول خواهیم بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات