اپل برای افزایش تولید اپل‌ واچ با کمپال الکترونیکس همکاری می‌کند

اپل برای افزایش تولید اپل‌ واچ با کمپال الکترونیکس همکاری می‌کند

به نظر می‌رسد اپل برای افزایش تولید ساعت هوشمند خود با Compal Electronics به توافق رسیده است. 

چندی پیش وب‌سایت Patently Apple پستی منتشر کرده و اعلام کرده بود اپل برای افزایش تولید اپل‌واچ با یک شرکت دیگر به نام کمپال به توافق رسیده است. بعد از انتشار گزارش مالی سه‌ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۶، تیم کوک مدعی شده بود که این بازه‌ی زمانی بهترین سه‌ماهه برای اپل‌واچ بوده است. از همین رو به نظر می‌رسد کوپرتینونشین‌ها برای افزایش تولید و فروش ساعت هوشمند خود در سه‌ماهه چهارم سال جاری میلادی دست‌به‌کار شده و کمپال الکترونیکس را به‌عنوان دومین تولیدکننده‌ی اپل‌واچ انتخاب کرده‌اند.

اپل‌واچ پر‌فروش‌ترین ساعت هوشمند دنیا است و توانسته بیشترین میزان رضایت را در کلاس کاری خود از سوی مشتریان کسب کند. انتخاب کمپال از سوی اپل به‌عنوان تولیدکننده‌ی اپل‌واچ، نشان می‌دهد کوپرتینونشین‌ها به‌هیچ‌عنوان نمی‌خواهند در فصل تعطیلات با کمبود موجودی روبه‌رو شوند.امروز دیجی‌تایمز به نقل از وب‌سایت چینی‌زبان اکونومیک دیلی نیوز، انتخاب کمپال را به‌عنوان تولیدکننده‌ی ساعت هوشمند اپل تأیید کرده است.

قرار است کمپال با تولید نسل اول و دوم اپل‌واچ در کارخانه‌ی Kunshan (شرق چین) در ۲۰ تا ۳۰ درصد از میزان عرضه‌ی این گجت شریک باشد. عرضه‌ی ساعت‌های تولیدشده توسط کمپال از ابتدای سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد. کوآنتا کامپیوتر به‌عنوان تولیدکننده‌ی اصلی اپل‌واچ شناخته می‌شود و اپل با اضافه کردن کمپال به دنبال افزایش تولید و کاهش قیمت نمونه‌های تولیدشده توسط کوآنتا کامپیوتر است تا بتواند فروش بهتری تجربه کند.

منبع patentlyapple
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده