ساعت G Watch R ال‌جی، گران قیمت‌ترین ساعت هوشمند مبتنی بر Android Wear است

چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۹
مطالعه 2 دقیقه
جدید‌ترین ساعت هوشمند شرکت ال‌جی به نام جی واچ آر که در شهریور ماه سال جاری معرفی شد، هفته‌ی آینده در میهن خود، کره‌ی جنوبی عرضه خواهد شد که قیمتی معادل ۳۲۸ دلار را خواهد داشت. این قیمت باعث شده است تا ال‌جی جی‌واچ R به گران‌قیمت‌ترین ساعت هوشمند مبتنی بر Android Wear تبدیل شود.

با این‌که هنوز تاریخ انتشار و قیمت این ساعت هوشمند برای بازارهای آمریکا و اروپا مشخص نشده است، اما این شرکت عرضه‌ی اولیه G Watch R را در تاریخ ۲۲ مهر ماه در کره‌ی جنوبی با قیمت معادل ۳۲۸ دلار با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، شروع می‌کند.

ساعت دیگر ال‌جی که با نام G Watch همزمان با معرفی سیستم‌عامل Android Wear رونمایی شد، در بازارهای اروپا و آمریکا با قیمت ارزان‌ترِ ۲۳۰ دلار به فروش می‌رسد. از این رو انتظار می‌رود که G Watch R در خارج از خاک کره، با قیمت حدود ۲۹۰ دلار بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده عرضه شود.

با نگاهی اجمالی بر قیمت سایر ساعت‌های هوشمند که توسط برند‌هایی مانند سامسونگ و موتورولا تولید می‌شوند، پی می‌بریم که جی‌ واچ R به راحتی گران‌ترین ساعت مبتنی بر سیستم عامل Android Wear است. اما در کل همه‌ی ساعت‌های هوشمند اندرویدی قیمت پایین‌تری نسبت به اپل‌واچ شرکت اپل دارند که در زمان عرضه قرار است با قیمت پایه‌ی ۳۵۰ دلار عرضه شود.

اگر به این ساعت هوشمند علاقمند شده‌اید، تیزر تبلیغاتی جدید ال‌جی برای G Watch R را از دست ندهید:

نظر شما در باره‌ی جی واچ‌آر ال‌جی چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود