صفحه نمایش اپل واچ در ویدیو جدید معرفی این ساعت کوچکتر شده است

صفحه نمایش اپل واچ در ویدیو جدید معرفی این ساعت کوچکتر شده است

اپل ویدیوی معرفی ساعت هوشمند خود در یوتیوب را دوباره آپلود کرده است. در این ویدیو جدید تغییراتی را در اپل واچ نسبت به ویدیو قبلی شاهد هستیم. اینطور که پیدا است رندر‌های اولیه این کمپانی از ساعت هوشمند خود به آن دقتی که می‌باید نبوده است. چرا که در ویدیو جدید صفحه ساعت اندکی کوچک‌تر شده است.

این تغییر با چشمان ریز بین یکی از کاربران توییتر مشاهده شده و با اتصال خط‌هایی از صفحه نمایش هر دو دستگاه در ویدیو‌ها به نظر می‌آید صفحه نمایش اپل واچ کوچک‌تر شده است.

apple-watch-1

همچنین چند المنت نشان دهنده در رابط کاربری ساعت نیز در محل دیگری قرار گرفته اند، برای مثال همانطور که در تصویر زیر می‌بینید حداکثر و حداقل دما به قسمت میانی صفحه نمایش تغییر پیدا کرده‌اند.

apple-watch-2

گالری تصاویر ساعت هوشمند اپل هنوز در سایت این شرکت بروز نشده‌اند اما آن‌ها نیز از همان طراحی بهره می‌برند که در ویدیو تازه اپل، نشان داده شده است. این صفحه از زمان رونمایی دستگاه با کلمه "Retina" در بخش توضیحات "sapphire crystal display" بروز شده است. ساعت هوشمند اپل با نام اپل واچ احتمالا از اوایل سال ۲۰۱۵ و با صفحه نمایشی کوچکتر از آنچه دیده بودیم عرضه خواهد شد.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید