ساعت Kisai Vortex با نمایشگر مارپیچی معرفی شد

پنج‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۳
مطالعه 2 دقیقه
متخصصان Tokyoflash این بار ساعتی مجهز به نمایشگر لمسی ال‌سی‌دی با نام Kisai Vortex را معرفی کرده‌اند. در ادامه با این ساعت و نمایشگر مارپیچی آن بیشتر آشنا می‌شویم. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

این ساعت دارای یک بدنه از جنس استیل ضدزنگ است و بند آن نیز فلزی است. صفحه‌نمایش این ساعت به ۲ رنگ آبی و قرمز است. نمایشگر زمان مارپیچی شکل در زیر شیشه مقعر براق این ساعت قرار دارد. این ساعت به تعداد محدودی تولید خواهد شد. قابلیت نمایش دو منطقه زمانی، تاریخ، زنگ هشدار، انیمیشن و نمایشگر لمسی از ویژگی‌های این ساعت هستند.

kisai-vortex-3

وقتی به نمایشگر مارپیچی ساعت Vortex نگاه می‌کنیم در نگاه اول خواندن ساعت بسیار دشوار به نظر می‌رسد ولی اگر با شیوه‌ی خواندن زمان از روی این ساعت آشنا باشیم، متوجه می‌شویم که چندان هم کار سختی نیست و شاید با یک نگاه بتوانیم متوجه زمان شویم. فاصله موجود در حلقه خارجی با 12 بلوک بزرگ  این ساعت نشان دهنده‌ی زمان است. درون این حلقه نیز حلقه‌ای برای نمایش دقیقه از 1 تا 60 وجود دارد. دو حلقه داخلی تر هم ساعت و دقیقه برای منطقه زمانی دوم را نشان می‌دهند.

kisai vortex022

این ساعت از یک نمایشگر ترکیبی بهره می‌برد که این امکان را ایجاد می‌کند تا همواره قادر به مشاهده زمان روی آن باشید و به محض لمس نمایشگر آن، صفحه نمایش هم روشن می‌شود. با نگاه داشتن دست خود روی نمایشگر  قادر خواهید بود تا تنظیمات مورد نیاز خود برای مثال تنظیم زنگ هشدار را انجام دهید.

kisai-vortex-2

این ساعت با قیمت 179 دلار به بازار عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد این ساعت چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات