تصاویر جدیدی از Gear S3 سامسونگ فاش شد

تصاویر جدیدی از Gear S3 سامسونگ فاش شد

به تازگی تصاویر جدیدی از نسل بعدی ساعت‌هوشمند سامسونگ موسوم به Gear S3، در فضای وب منتشر شده است. با توجه به این تصاویر گفته شده که این دستگاه شبیه محصولات رولکس طراحی شده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

ساعت‌هوشمند Gear S2 توانست جایگاه خوبی در بین کاربران بدست آورد و حالا بسیار مشتاق هستیم تا بدانیم نسل بعدی این محصول چگونه خواهد بود و شرکت سازنده این ساعت هوشمند چه محصولی در آستین دارد. تاکنون اطلاعاتی در مورد Gear S3 منتشر شده است. در جدیدترین شایعات به نظر می‌رسد آنچه بیان شده کمی مشکوک است. حال چند عکس به صورت آنلاین از Gear S3 منتشر شده است.

این تصاویر نشان می‌دهند که ساعت‌هوشمند مورد بحث با بدنه‌ای فلزی تولید خواهد شد که از این بابت شبیه به ساعت ۳۶ میلی‌متری رولکس Datejust 2 به نظر می‌رسد. ظاهرا لبه‌ها و نیز بند در نظر گرفته شده برای این محصول به گونه‌ای انتخاب شده‌اند تا محصولات رولکس در ذهن افراد تداعی شوند و بنا به اعلام منبع این خبر، احتمالا سامسونگ محصولی را تولید نخواهد کرد که کاملا شبیه به یک نمونه واقعی موجود از ساعت‌های لوکس سوییسی باشد. ظاهرا چاره‌ای نداریم جز اینکه صبر کنیم تا تصاویر واقعی Gear S3 منتشر شوند. اما با این وجود ساعت هوشمند Gear S3 به نحوی طراحی شده تا رنگ و بویی از محصولات سوییسی برده باشد.

چند روز قبل هم به صورت اختصاصی گزارشی منتشر شد که طی آن اعلام شده ساعت هوشمند بعدی سامسونگ با کد نام Solis و سیستم‌عامل تایزن معرفی خواهد شد. این ساعت‌هوشمند نسل جایگزین Gear S2 خواهد بود و احتمال زیادی وجود دارد که نمایشگر آن دایره‌ای شکل باشد. درحالیکه بسیاری از کاربران از بکار گرفته شدن نمایشگری با ابعاد بزرگتر در Gear S3 قطعا استقبال خواهند کرد، اما هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه سامسونگ تصمیم گرفته باشد اندازه نمایشگر ۱.۲ اینچی این محصول را افزایش دهد منتشر نشده است. این غول کره‌ای احتمالا اواخر سال جاری از ساعت‌هوشمند Gear S3 رونمایی خواهد کرد. در زیر می‌توانید تصاویر جدید لو رفته از Gear S3 که البته گفته می‌شود کمی هم مشکوک به نظر می‌آید را مشاهده کنید.

gear s3

gear s3

نظر شما در مورد این ساعت هوشمند چیست؟ به نظر شما سامسونگ چه امکانات و ویژگی‌هایی را برای Gear S3 در نظر گرفته است؟

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده