Front Defense اچ تی سی بازی شوتر مختص هدست وایو

Front Defense اچ تی سی بازی شوتر مختص هدست وایو

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش خبری منشتر شد که بر اساس آن اعلام شده بود اچ‌تی‌سی قصد دارد یک بازی اختصاصی برای هدست واقعیت مجازی خود یعنی Vive بسازد. اما ظاهرا برخلاف انتظار بسیاری از کاربران این بازی، یک بازی تقریبا ساده است. در ادامه مطلب با زومیت همراه شوید.

انتظار داشتیم که اولین بازی اچ‌تی‌سی برای هدست Vive یک بازی انقلابی باشد، اما این بازی هنوز از راه نرسیده ما را نامید می‌کند. بازی Front Defense توسط Fantahorn Studio توسعه داده شده و در واقع یک بازی شوتر در جنگ جهانی دوم است و شما باید در پشت کیسه‌های شنی با سربازان و سلاح‌های دشمنان خود مبارزه کنید. می‌توان گفت حداقل در نمایشی که از این بازی در کامپیوتکس به عمل آمد، هیچ تلاشی برای حل مشکل جابجایی های طولانی در واقعیت مجازی نشده بود.

البته نمی‌توان گفت این بازی سرگرم‌کننده نیست. حدود نیمی از اقدامات اولیه بازی، به راهنمای استفاده از دسته‌های حرکتی مربوط می‌شود. شما می‌توانید یک تفتگ با دست راست خود برداشته و آن را با دست چپ خود مسلح کنید. می‌توانید یک نارنجک بردارید و آن را نزدیک دندان‌های خود نگه‌داشته تا ضامن آن رها شود و سپس می‌توانید نارنجک را پرتاپ کنید تا منفجر شود. همچنین می‌توانید یک بازوکا بردارید و یک راکت را در آن قرار دهید. البته انجام این کارها در هنگان مبارزه با دشمنان همیشه ساده نیست.

htc vive

اما با این وجود در این نسخه نمایشی اشکال خاصی هم وجود نداشت. سرپا ایستادن و شلیک گلوله‌ باعث می‌شود زمان کافی برای قرار گرفتن پشت یک پوشش مناسب را داشته باشید. شرایط بازی به گونه‌ای است که برای یافتن یک مکان امن باید زمان نسبتا زیادی را صرف کنید.گفته شده که ممکن است یک حالت سخت‌تر نیز در بازی Front Defense ایجاد شود.

همچنین در صورتی که دشمنان را هدف بگیرید، نقاطی در بالای سر آن‌ها نمایان می‌شود که شاید فکر کنید آن‌ها دشمن شما نیستند. در حال حاضر به نظر می‌رسد این بازی یک طرح کلی ساده دارد و همانطور که اشاره شد شما باید پشت سنگرهای شنی پناه گرفته و به مقابله با دشمنان بپردازید. در هر صورت باید در نظر داشته باشیم که این بازی به عنوان اولین گام اچ‌تی‌سی در ایجاد یک بازی برای هدست واقعیت مجازی خود یعنی Vive است.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده