اچ تی سی در حال ساخت بازی مخصوص خود برای هدست واقعیت مجازی Vive است

اچ تی سی در حال ساخت بازی مخصوص خود برای هدست واقعیت مجازی Vive است

اگر به دنیای واقعیت مجازی علاقمند باشید قطعا با هدست HTC Vive آشنایی دارید. اچ‌تی‌سی با معرفی این محصول به دنیای بازیگران واقعیت مجازی پیوست و حالا این کمپانی قصد دارد تا علاوه بر بخش سخت‌افزاری در بخش نرم‌افزاری نیست فعالیت داشته باشد. به تازگی اعلام شده که اچ‌تی‌سی در حال توسعه بازی جدیدی برای هدست واقعیت مجازی Vive است. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

اچ‌تی‌سی در حال تولید یک بازی واقعیت مجازی برای هدست Vive است. این بازی Front Defense نام دارد و این شرکت قصد دارد تا در نمایشگاه هفته آینده کامپیوتکس در تایپه، نسخه نمایشی آن رادر معرض دید عموم قرار دهد. اطلاعاتی کمی درمورد این بازی در دسترس است ولی با توجه به توضیحات مربوط به آن ظاهرا با یک بازی سبک شوتر مواجه هستیم.

ساخت بازی برای Vive یک اقدام غیرمعمول از جانب این گوشی‌ساز تایوانی است، چراکه در زمینه توسعه بازی، این شرکت هیچ تجربه‌ای ندارد و حالا تصمیم گرفته به تنهایی یک بازی آن هم از نوع واقعیت مجازی‌اش تولید کند. در هر صورت از آنجا که اچ‌تی‌سی با شرکت Valve برای تولید هدست Vive همکاری داشته، بنابراین این کمپانی با پرداخت پول به شرکت‌های بازی‌سازی، قصد داشته تا به این شرکت‌ها و سایر تولید کنندگان محتوای واقعیت مجازی کمک کند تا عناوین بیشتری برای این محصول بسازند. هفته قبل نیز اچ‌تی‌سی Vive X معرفی کرد که در واقع یک برنامه ۱۰۰ میلیون‌دلاری برای استارتاپ‌هایی است که می‌خواهند با استفاده از تکنولوژی‌های این شرکت تایوانی، تجربه‌های واقعیت مجازی بسازند.

نظر شما در مورد این اقدام کمپانی اچ‌تی‌سی چیست و آیا این شرکت می‌تواند در بخش تولید بازی‌های واقعیت مجازی نیز به موفقیت برسد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده