بروزرسانی جدید سامسونگ گیر اس 2 حالت پرواز و تنظیم خودکار نور نمایشگر را به آن اضافه می‌کند

بروزرسانی جدید سامسونگ گیر اس 2 حالت پرواز و تنظیم خودکار نور نمایشگر را به آن اضافه می‌کند

گیر اس ۲ یکی از ساعت‌های هوشمند محبوب سامسونگ است که حال بروزرسانی جدیدی را دریافت کرده که قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند. از مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌توان به حالت پرواز و تنظیم خودکار نور نمایشگر بر اساس نور محیط اشاره کرد.

سامسونگ اخیرا بروزرسانی‌ را برای گیر اس ۲ منتشر کرده است که از این طریق به دستگاه مذکور قابلیت حالت پرواز (Flight Mode) و کنترل میزان نور نمایشگر (Adaptive Brightness) افزوده شده است. کاربران در این آپدیت جدید می‌توانند تصویری را به‌عنوان تصویر زمینه ساعت دیجیتالی انتخاب کنند و البته برخی قابلیت‌های دیگر را نیز در آن شاهد هستیم. برای دریافت این بروزرسانی باید از طریق اپلیکیشن Gear Manager وارد عمل شد.

آپدیت مذکور بروزرسانی نسبتا بزرگی برای Gear S2 به حساب می‌آید و حجمی در حدود ۸۳ مگابایت دارد. از جمله بزرگ‌ترین قابلیت‌های این نسخه می‌توان به‌حالت پرواز اشاره کرد که عملکردی مشابه با حالت پرواز در تلفن‌های هوشمند دارد. با فعال کردن این حالت، تمام ارتباطات قطع می‌شوند و تماس‌ها، پیام‌ها و نوتیفیکیشن‌ها بلوکه می‌شوند.

سامسونگ همچنین بخش ظاهر ساعت دیجیتالی را نیز بروزرسانی کرده است که از طریق آن کاربران می‌توانند تصاویر مورد نظرشان را به‌عنوان تصویر پس‌زمینه در این بخش قرار دهند. برای انجام این کار می‌توانید از طریق اپلیکیشن Gear Manager وارد عمل شوید. در این اپلیکیشن وارد گزینه Stylize شوید و گالری را انتخاب کنید. حال می‌توانید با انتخاب تصویر مورد نظر، آن را به‌عنوان تصویر پس‌زمینه برای ساعت قرار دهید.

سامسونگ در بروزرسانی جدید قابلیت همگام‌سازی نور نمایشگر با نور محیط را نیز ارایه داده است و از طریق آن دیگر نمایشگر ساعت در مکان‌های تاریک، نور زیادی نخواهد داشت (تا باعث اذیت چشم و افزایش مصرف باتری نشود). در این نسخه قابلیت بروزرسانی دستی اپلیکیشن News Briefing نیز افزوده شده است.

اگر قصد بروزرسانی ساعت گیر اس ۲ را دارید باید توجه داشته باشید که در جریان آپدیت، امکان استفاده از دستگاه وجود نخواهد داشت. البته سامسونگ اعلام کرده که ممکن است بعد از بروزرسانی، تنظیمات ساعت به‌حالت پیش‌فرض بازگردند که بر این اساس دوباره باید تنظیمات لازم را اعمال کرده و دستگاه را پیکربندی کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده