بیانیه‌ رسمی اچ‌ تی‌ سی در رابطه با هدست واقعیت مجازی وایو (VIVE)

بیانیه‌ رسمی اچ‌ تی‌ سی در رابطه با هدست واقعیت مجازی وایو (VIVE)

اچ‌تی‌سی در خلال نمایشگاه MWC 2016 با معرفی نمونه‌ی تکامل یافته‌ی هدست واقعیت مجازی خود، قیمت و تاریخ عرضه‌ی آن را اعلام کرد. وایو با قیمت ۷۹۹ دلار از اواسط فروردین به فروش خواهد رسید. در همین راستا دفتر اچ‌تی‌سی بیانیه‌ی رسمی خود را ارائه کرده است. با زومیت همراه باشید.

هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو که حاصل همکاری اچ‌تی‌سی، غول تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند و کمپانی ولو، مالک شبکه عظیم استیم و تولیدکننده‌ی بازی‌های مشهور Half-Life است، سال گذشته در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون MWC 2015 رونمایی شده بود و تنها چند ماه دیگر می‌توانیم اقدام به خریداری آن کنیم.

دفتر اچ‌تی‌سی در ایران بیانیه‌ی رسمی هدست واقعیت مجازی وایو (VIVE) را در اختیار زومیت قرار داده که در ادامه‌ی متن کامل آن را مشاهده می‌کنید:

کنگره جهانی موبایل،‌بارسلونا، دوم اسفند ۱۳۹۴- اچ‌تی‌سی، با همکاری شرکت Valve®، امروز از نسخه مصرف کنندگان دستگاه ViveTM رونمایی کرد. در راستای ایجاد کامل‌ترین امکانات برای Vive، این دستگاه مجهز به Steam®VR است و با فناوری نوآورانه جدیدتری به نام Vive Phone Service یکبار دیگر استاندارد جدیدی را در واقعیت مجازی بوجود آورده است.

Vive Phone Service، به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به خروج از دنیای مجازی، به دنیای واقعی متصل باشید. با این سرویس شما می‌توانید هر دو واقعیت را با هم ادغام کنید و به هر دو دسترسی داشته باشید. این دستگاه با ترکیب واقعیت‌ها دریچه‌‌ای به دنیایی تازه از فرصت‌ها و امکانات برای مصرف کنندگان و کسب و کارها می‌گشاید. شما می‌توانید مستقیما از روی دستگاه تماس‌های ورودی و پاسخ نداده را پیگیری کنید یا پاسخ دهید، پیامک‌ها را دریافت کرده و پاسخ کوتاه بفرستید و تقویم خود را برای اتفاق‌های در راه بررسی کنید.

اچ تی سی وایو

دستگاه Vive، با ویرایش تازه‌تری از نام تجاری‌ و ظاهری ارتقا یافته‌تر، یک قدم جلوتر رفته است. نسخه مصرف کنندگان Vive نسخه تکامل یافته‌‌ای از امکانات نوآورانه‌ای است که در Vive Pre معرفی شد. این امکانات شاملwireless Controllers ، Haptic Feedback، dual stage trigger است. همچنین این دستگاه دارای یک دوربین جلویی است که اجسام فیزیکی اطراف را در واقعیت مجازی بازسازی می‌کند. بند نگهدارنده این دستگاه با طراحی جدید، تعادل و استحکام بیشتری را ارائه می‌دهد و سیستم بصری پیشرفته‌تر به همراه صفحه نمایش روشن‌تر، احساس واقعی‌تر و عمیق‌تری از تجربه واقعیت مجازی بوجود می‌آورد.

اچ تی سی وایو

شر وانگ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره اچ‌تی‌سی در این باره گفت :« از ابتدا، بواسطه پیشرو بودن HTC در تکنولوژی‌های مختلف، Vive، در خط مقدم واقعیت مجازی قرار داشته است. از زمان معرفی اولیه Vive در سال گذشته، ما با همکاری Valve، بی وقفه در حال تلاش برای ارتقا این دستگاه بوده‌ایم تا بهترین تجربه واقعیت مجازی را به بازار ارائه کنیم. این تلاش باعت برنده شدن چندین جایزه و دریافت تحسین و تشویق از منتقدان مطرح رسانه، مصرف کنندگان و صنایع مرتبط شده است. با معرفی نسخه مصرف کنندگان وایو، ما قدم محکم‌تری در راستای هدف نهایی خود، ارائه‌ی سراسری وایو در همه‌ی خانه‌های دنیا، برداشته‌ایم. بزودی همه مردم می‌توانند در واقعیت مجازی غوطه ور شده و قوه تخیل خود را شکوفا کرده و تغییر بزرگی در کل دنیا بوجود بیاورند.»

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده