نخستین ساعت هوشمند ایسر با همکاری ویکتورینوکس در نمایشگاه MWC 2016 رونمایی می‌شود

نخستین ساعت هوشمند ایسر با همکاری ویکتورینوکس در نمایشگاه MWC 2016 رونمایی می‌شود

روز گذشته ایسر از آغاز همکاری خود با شرکت Victorinox، تولید کننده‌ی ساعت‌های لوکس، با هدف ساخت ابزارهای پوشیدنی متفاوت خبر داد. به نظر می‌رسد که نخستین ساعت هوشمند حاصل از این همکاری در نمایشگاه MWC 2016 معرفی خواهد شد. با زومیت همراه باشید.

 ایسر به تازگی آغاز همکاری خود با شرکت Victorinox را اعلام کرده است. قطعا همه‌ی شما با ایسر آشنایی دارید اما احتمالا افراد اندکی نام Victorinox را شنیده‌اند؛ این شرکت سوئیسی در زمینه‌ی ساخت محصولات خاص و منحصربفردی مانند چاقوهای سوئیسی، کارد و چنگال و ساعت‌های مچی فعالیت دارد.

این دو شرکت روز گذشته آغاز همکاری خود را اعلام کردند و بر اساس بیانیه‌ی منتشر شده توسط ایسر، هدف اصلی آن‌ها بکارگیری فناوری‌های پوشیدنی در محصولات شرکت ویکتورینوکس خواهد بود. نخستین محصول حاصل از همکاری این دو شرکت در کنگره‌ی جهانی موبایل رونمایی خواهد شد. محصول مورد بحث ساعت هوشمندی است که زمره‌ی ساعت‌های سری I.N.O.X. ویکتورینوکس قرار می‌گیرد.

الکساندر بنونا، مدیرعامل شرکت ویکتورینوکس در این خصوص می‌گوید:

نخستین محصول حاصل از همکاری ما با ایسر، یک ابزار پوشیدنی است که ساعت شما را هوشمند خواهد کرد. همکاری با ایسر، ما را قادر به معرفی محصولاتی خواهد کرد که از بهترین مشخصه‌های هر دو شرکت بهره‌مند است - ابزار پوشیدنی نوآورانه‌ای که فناوری و کارایی را به ساعت‌ I.N.O.X.، بدون خدشه وارد کردن به هویت سوئیسی آن، اضافه خواهد کرد.

در حقیقت شرکت ویکتورینوکس بر این باور است که برای مدرن کردن محصولات خود باید با یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه‌ی فناوری، همکاری کند. امروزه کاربران به چیزی بیشتر از کیفیت نیاز دارند، بنابراین ترکیب فناوری و طراحی و کیفیت کلاسیک می‌تواند برگ برنده‌ای برای هر دو شرکت ایسر و ویکتورینوکس باشد. به گفته‌ی شرکت ویکتورینوکس، آن‌ها قصد دارند تا با اضافه کردن "رگه‌های هوشمندی"، محصولات خود را بهتر از قبل کنند و به نظر می‌رسد که ایسر بهترین گزینه برای همکاری در جهت رسیدن به این هدف باشد.

شرکت خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایوار، بزرگ‌ترین مجری برگزار کننده‌ی تور اروپا و تورهای ویژه نمایشگاه‌های معتبر جهان به ویژه در اروپا، حامی زومیت در نمایشگاه MWC 2016 بارسلون

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید