گلس گوشی‌ را فراموش کنید؛ این کاور نمایشگر هدست ویژن پرو است

دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۱
مطالعه 1 دقیقه
رندر فاش شده از کاور نمایشگر هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو پس زمینه‌ی سفید
طبق اطلاعات فاش‌شده، اپل همزمان با عرضه‌ی ویژن پرو، محافظ نمایشگر آن را هم روانه‌ی بازار می‌کند.
تبلیغات

کاربر Cæsar در شبکه‌ی اجتماعی ایکس پستی منتشر کرد تا کاور نمایشگر هدست اپل ویژن پرو را به‌ نمایش بگذارد. از این کاور محافظ برای جلوگیری از افتادن خط‌و‌خش روی نمایشگر استفاده خواهد شد.

اپل امسال هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو را رونمایی کرد که سر‌وصدای زیادی را به‌همراه داشت. ویژن پرو از دو نمایشگر 4K از نوع میکرو OLED و دوربین‌های خارجی برای ترکیب بهتر واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی بهره می‌برد.

ویژن پرو اولین محصول اپل برای ورود به بازار هدست‌های واقعیت ترکیبی است و اپل در دل آن از پردازنده‌ی M2 همراه با تراشه‌ی اختصاصی R1 استفاده می‌کند.

اپل از ترکیب شیشه، آلومینیوم و فیبر کربن برای ساخت هدست واقعیت ترکیبی خود استفاده کرده است. کاربران می‌توانند از دکمه‌ای چرخان Digital Crown برای تغییر حالت‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی استفاده کنند.

عرضه‌ی کاور محافظ برای نمایشگر هدست واقعیت ترکیبی اپل دور از انتظار نیست؛ چرا که قیمت هدست واقعیت مجازی اپل ۳٬۴۹۹ است و آسیب به آن می‌تواند هزینه‌های تعمیر زیادی را به‌همراه داشته باشد.

احتمالاً اپل کاور محافظ نمایشگر ویژن پرو را همزمان با این محصول در اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی همراه در آمریکا عرضه کند و به‌صورت جداگانه به‌ فروش برساند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات