تجربه بازی لگو با کمک نسخه جدید ARKit اپل

تجربه بازی لگو با کمک نسخه جدید ARKit اپل

کمپانی اپل در جریان رویداد WWDC 2018، گوشه‌ای از تجربه بازی لگو با کمک نسخه جدید ابزار ARKit را به نمایش گذاشت.

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر رویداد WWDC ۲۰۱۸ اپل در شهر سن خوزه در حال برگزاری است. در جریان این رویداد اپل از نسخه جدید ابزار واقعیت افزوده یا ARKit رونمایی کرد. در بخشی مهیجی از این رویداد گوشه‌هایی از تجربه بازی خاطره انگیز LEGO با به کارگیری فناوری واقعیت افزوده به نمایش درآمد که تحسین حاضرین را درپی داشت.

ARKit 2

گفتنی است با به خدمت گیری ویژگی‌های واقعیت افزوده در دستگاه‌های مرسوم اپل چون آیفون و آیپد، کاربران قادر خواهند بود تا اشیاء سه‌بعدی مورد نظر خود را با کیفیت خارق العاده با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. 

ARKit 2 apple

همان‌طور که اشاره شد در این رویداد قسمت‌هایی از بازی محبوب لگو در دو آیپد به نمایش درآمد که در آن حرکت در بازی، ایجاد شخصیت‌های متعدد و حتی تحرک وسایل نقلیه به‌وضوح از قدرت این ابزار و کارایی آن در آینده خبر می‌دهد. در واقع امکان تعامل دو کاربر بصورت همزمان، نشان از قابلیت جدیدی در ARKit دارد که تعامل همزمان چند کاربر از گجت‌های مختلف را ممکن می‌کند. 

نظر شما در این مورد چیست؟

حافظه طلایی ایستا گارانتی رسمی انک

حافظه طلایی ایستا، حامی پوشش زنده زومیت از رویداد WWDC اپل، برای کاربران زومیت پیشنهاد شگفت‌انگیزی را در صفحه‌ی zoomit.imc.ir در نظر گرفته است.

منبع thenextweb
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده