ال‌جی تلویزیون 105 اینچ منحنی و اولترا اچ‌دی خود را در نمایشگاه CES به نمایش خواهد گذاشت

ال‌جی تلویزیون 105 اینچ منحنی و اولترا اچ‌دی خود را در نمایشگاه CES به نمایش خواهد گذاشت

ال‌جی جزئیات و تصاویری را از تلویزیون فوق‌ بزرگ خود که قرار است در نمایشگاه CES 2014 رونمایی شود، منتشر کرده است. تلویزیون اولترا HD خمیده‌ی ال‌جی دارای نسبت تصویر 21 به 9 بوده و از رزولوشن 5120 در 2160 پیکسل پشتیبانی می‌کند.

ال‌جی یکی از متفاوت‌ترین تلویزیون‌های خمیده‌ی اولترا HD خود را در نمایشگاه CES به نمایش خواهد گذاشت. این تلویزیون غول آسا دارای 11 میلیون پیکسل است و دیگر ویژگی بارز آن خمیدگی آن است. ال‌جی اعلام کرده که در ساخت این تلویزیون با مشکلات مختلفی روبرو شده است که یکی از آن‌ها حل مشکل نور دهی نابرابر در سطح پنل خمیده‌ی این تلویزیون است.

LG105TVInt

ال‌جی در این تلویزیون از پنل LCD استفاده کرده که رزولوشن 5120 در 2160 را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین نسبت تصویر نامتعارف 21 به 9 در این تلویزیون برخلاف سنت تلویزیون‌های 16:9 رایج بازار است.

تلویزیون 105UB9 ال‌جی لقب بزرگترین و اولین تلویزیون موجود در جهان را به خود اختصاص داده است. در پروسه‌ی ساخت این تلویزیون از آخرین فناوری‌های موجود در تولید تلویزیون‌ها بهره گرفته شده است. ما در پی ساخت تلویزیون‌های نسل بعدی هستیم و می‌خواهیم ثابت کنیم که با ال‌جی، همه چیز ممکن است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده