بزرگترین تلویزیون دنیا با طراحی پورشه معرفی شد: 201 اینچ، قیمت 670 هزار دلار

بزرگترین تلویزیون دنیا با طراحی پورشه معرفی شد: 201 اینچ، قیمت 670 هزار دلار

یک شرکت استرالیایی به نام C SEED بزرگ‌ترین تلویزیون دنیا را که توسط کمپانی خودرو سازی پورشه طراحی شده در سایز 201 اینچ تولید نموده است، حتی بزرگ‌ترین اتاق‌های نشیمن دنیا نیز به اندازه کافی بزرگ نیستند تا این تلویزیون را جا دهند و از آن تنها می‌توان در فضاهای باز استفاده کرد. این تلویزیون قیمت عجیب و غریب 414 هزار پوند معادل 670 هزار دلار دارد، به عبارت دیگر قیمت این تلویزیون معادل قیمت 4 پورشه 911 است. سعی به محاسبه قیمت ریالی آن نکنید و در عوض خواندن مقاله را ادامه دهید.

شرکت سازنده این تلویزیون غول پیکر اعلام نموده که از آن می‌توان در قایق‌های اختصاصی یا محیط‌های باز خارج از منزل استفاده کرد. جالب است بدانید که این صفحه نمایش توسط شرکت خودرو سازی پورشه طراحی شده و به کمک 725 هزار LED ساخته شده است.

تلویزیون 201 اینج پورشه

این LED ها قادر به نمایش 4.4 تریلیون رنگ هستند و از سیستم امنیتی تشخیص بایومتریک اثر انگشت بهره می‌برند که استفاده افراد غریبه از تلویزیون را غیر ممکن می‌سازد. این سیستم صاحب تلویزیون گران قیمت را شناسایی می‌کند.

جالب است بدانید که وقتی تلویزیون خاموش شود، بصورت خودکار جمع شده و مخفی می‌شود و هر زمان که مجددا توسط کنترل از راه دور روشن شود دوباره باز شده و در ابعاد غول پیکر طبیعی خود قرار می‌گیرد. برای درک بهتر به تصویر پایین توجه کنید:

بزرگترین تلویزیون دنیا

جالب‌تر اینکه جمع شدن یا باز شدن تلویزیون تنها 40 ثانیه طول می‌کشد.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده