نخستین تلویزیون هوشمند ریلمی در کنگره جهانی موبایل معرفی می‌شود

سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
مطالعه 2 دقیقه
نخستین تلویزیون هوشمند ریلمی اوایل اسفندماه، هم‌زمان با کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ با قیمت اقتصادی رونمایی می‌شود.
تبلیغات

فراسیس ونگ، مدیر ارشد بخش بازاریابی ریلمی اعلام کرد اوایل اسفندماه و هم‌زمان با برگزاری کنگره جهانی موبایل (MWC)، نخستین تلویزیون هوشمند ریلمی برای عرضه در بازار هند رونمایی خواهد شد.  

طی روزهای گذشته، کاربران سؤال‌های متعددی در مورد زمان معرفی و مشخصات نخستین تلویزیون هوشمند ریل‌می مطرح کرده‌اند. فرانسیس ونگ نیز در توییتر پاسخ داده که «به‌زودی و هم‌زمان با کنگره جهانی موبایل نخستین تلویزیون هوشمند ریلمی معرفی می‌شود». کنگره جهانی موبایل از ۲۴ فوریه (۵ اسفندماه) به‌صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند. 

به‌نظر می‌رسد ریلمی قیمت اقتصادی را برای تلویزیون خود در نظر بگیرد تا در بازار هند از آن استقبال شود. بازار هند یکی از بازارهای قدرتمند و اصلی محصولات ریل‌می محسوب می‌شود. هنوز اطلاعاتی در مورد ابعاد و قابلیت‌های دستگاه جدید منتشر نشده است. 

بی‌شک شیائومی یکی از رقبای قدرتمند و اصلی ریلمی در بازار تلویزیون‌های هوشمند خواهد بود. شیائومی تاکنون چندین مدل تلویزیون‌ هوشمند به بازار عرضه کرده است. در کنار شیائومی، وان پلاس و نوکیا نیز تلویزیون هوشمند به بازار عرضه کرده‌اند و تلویزیون هوشمند نوکیا به‌صورت انحصاری در بازار هند عرضه می‌شود. از سوی دیگر، تلویزیون آنر ویژن نیز در فصل اول ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد.  

علاوه بر معرفی تلویزیون هوشمند، گوشی هوشمند ریل‌می C3 هم در ماه جاری معرفی می‌شود. ریل‌می C3 نخستین گوشی هوشمندی خواهد بود که با رابط کاربری Realme UI مبتنی بر ColorOS 7 (‌برپایه‌ی اندروید ۱۰) به بازار عرضه خواهد شد. اواخر دی‌ماه، ریل می جزئیات رابط کاربری Realme UI را به‌طور رسمی اعلام کرد

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات