های‌ سنس از تلویزیون‌های جدید خود در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد

های‌ سنس از تلویزیون‌های جدید خود در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد

های‌سنس ساعاتی پیش در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 از یک تلویزیون مجهز به بلندگوی پیزوالکتریک، یک تلویزیون لیزری جدید و محصولاتی دیگر رونمایی کرد.

های‌سنس به‌عنوان سومین تولیدکننده‌ی بزرگ تلویزیون در دنیا، دست پر به نمایشگاه CES 2019 قدم گذاشته و از محصولاتی جدید رونمایی کرده است. اولین و یکی از برترین محصولات معرفی‌شده‌ی این شرکت، تلویزیون Hisense Sonic One است که این شرکت از آن به‌عنوان یک تلویزیون خودمختار یاد می‌کند؛ این محصول از اسپیکر پیزوالکتریک بهره می‌برد. به‌عبارتی دیگر، صدا ازطریق خود پنل تلویزیون برای افرادی که در نزدیکی آن نشسته‌اند، پخش خواهد شد.

سونیک وان تلویزیونی فوق‌باریک است و به‌لطف بهره‌مندی از فناوری اسپیکر یادشده، در ضخیم‌ترین بخش، ۲.۷ سانتی‌متر ضخامت دارد که در نوع خود بسیار قابل‌تحسین است.

های سنس سونیک وان / Hisense Sonic One TVپنل پشتی تلویزیون سونیک وان؛ پنل جلویی این تلویزیون در عکس اصلی مقاله قابل‌مشاهده است

گرچه برخی از تلویزیون‌های مدرن رده‌بالای امروزی که صدا را ازطریق نمایشگر پخش می‌کنند ممکن است کیفیت صدای خوب و قابل‌قبولی داشته باشند، اما کسی نمی‌تواند منکر این موضوع باشد که هیچ‌یک از این فناوری‌ها نمی‌توانند از لحاظ کیفیت صدا، به پای یک ساندبار مستقل برسند. نباید فراموش کرد که بازار ساندبارها روزبه‌روز بهبود می‌یابد؛ زیرا اسپیکر اکثر تلویزیون‌های امروزی کیفیت صدای معمولی را ارائه می‌دهند. برای اظهارنظر قطعی در مورد فناوری صدای تلویزیون سونیک وان، باید شخصا آن را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

تلویزیون لیزری های سنس / Hisense

تلویزیون لیزری TriChroma

های‌سنس که به‌مدت سه سال است وارد حوزه‌ی تلویزیون‌های لیزری شده، ظاهراً همچنان قصد دارد به تولید این سری محصولات ادامه دهد. تلویزیون Hisense 4K Smart TriChroma محصول جدید های‌سنس در دسته‌ی تلویزیون‌های لیزری است که به‌منظور ارائه‌ی گستره‌ی وسیعی از رنگ‌ها، از سه رنگ اصلی (قرمز، سبز و آبی) با سه لیزر جداگانه استفاده می‌کند. یکی از رنگ‌های تولیدشده توسط این تلویزیون، طبق ادعای های‌سنس، «سفید خالص» (Pure White) نام دارد که در نوع خود می‌تواند جالب باشد.

تلویزیون لیزری جدید های‌سنس دارای رفرش‌ریت فک‌انداز ۳۲ میکروثانیه است و از ۸.۳ میلیون پیکسل بهره می‌گیرد. این محصول پشتیبانی ۱۰۰ درصد از فضای رنگی DCI-P3 را ارائه می‌دهد که در نوع خود جالب‌توجه است و دقت رنگی را بالا می‌برد.

H9F های سنس / Hisense

تلویزیون H9F

های‌سنس تاکنون در مورد قیمت و تاریخ عرضه‌ی تلویزیون‌های سونیک وان و TriChroma سخنی به‌میان نیاورده است. بااین‌حال،‌ این شرکت چندین تلویزیون جدید دیگر نیز دارد که قیمت و تاریخ عرضه‌شان مشخص شده است. از جمله یک تلویزیون ۷۵ اینچی 4K به‌نام Hisense U9F که مجهز به فناوری ULED است و این یعنی می‌تواند تصاویر را به‌شکلی روشن و واضح به‌نمایش بگذارد. این محصول ۳٬۴۹۹ دلار قیمت دارد و در ماه ژوئن (خرداد - تیر ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد.

H8F های سنس / Hisense

تلویزیون H8F

های‌سنس همچنین تلویزیون جدید دیگری نیز با نام H9F دارد که ارزان‌قیمت‌تر است؛ این محصول، تلویزیونی ۵۵ اینچی با وضوح 4K بوده و با قیمت ۶۹۹ دلار در ماه می ۲۰۱۹ (اردیبهشت - خرداد ۱۳۹۸) روانه‌ی بازار خواهد شد؛ علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۳۰۰ دلار اضافه، به مدل ۶۵ اینچ این تلویزیون دسترسی پیدا کنند.

R8 های سنس / Hisense

تلویزیون R8

های‌سنس در کنار این محصولات، از مدل OLED تلویزیون Roku TV R7 (که اکنون در بازار موجود است) با نام Roku TV R8 نیز رونمایی کرد. R8 از آن جهت حائز اهمیت است که نخستین تلویزیون سری Roku TV های‌سنس مجهز به فناوری ULED به‌شمار می‌آید. قیمت تلویزیون های‌سنس که در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد ۵۹۹ دلار (برای مدل ۵۵ اینچ) و ۷۴۹ دلار (برای مدل ۶۵ اینچ) عرضه خواهد شد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده