CES 2011: تلویزیون های سری D8000 سامسونگ نظر همه را به خود جلب کرد

CES 2011: تلویزیون های سری D8000 سامسونگ نظر همه را به خود جلب کرد

سامسونگ همیشه در نمایشگاه CES محصولی را به نمایش می گذارد که نظر همه را به خود جلب کند. این شرکت کره ای در نمایشگاه CES 2010 تلویزیون های سری C9000 را معرفی کرد تا همه را هیجان زده کند، امسال نیز با معرفی C8000 نظر همه را به خود جلب کرده است. تلویزیون های سری D8000 دارای لبه های بسیار باریک هستند و کنترل از راه دور شبیه به تلفن های همراه هوشمند دارند.

سایز بزل یا لبه های تلویزیون در سری D8000 نزدیک به 80 درصد باریکتر شده است به همین دلیل این سری One Design Bezel نام گذاری شده است.

samsung-8000series5-420-90

علاوه بر بزل بسیار باریک و طراحی زیبا، سری D8000 سامسونگ قابلیت های دیگری نیز دارند. رابط کاربری این تلویزیون ها برای اتصال به شبکه آنلاین Smart Hub سامسونگ بسیار پیشرفته تر شده است و برای مرور صفحات وب به خوبی سازگار شده است. رابط کاربری D8000 شبیه گوگل TV شده است. علاوه بر این نرم افزارهای مختلفی جهت اتصال به شبکه های اجتماعی مانند تیوتر، فیس بوک و اتصال به Skype وجود دارد.

این تلویزیون جهت اتصال به Smart Hub مجهز به شبکه بی سیم Wi-Fi است.

d8000_2

کنترل از راه دور این تلویزیون نیز کاملا متفاوت است این کنترل از راه دور که TwinView Touch Control TV  نام گذاری شده است دارای یک نمایشگر 3 اینچی است که شما را قادر می سازد تا کانال متفاوت با آنچه برروی تلویزیون در حال نمایش است را در آن مشاهده نمایید. یعنی می توانید قبل از تغییر دادن کانال برنامه کانال جدید را در نمایشگر سه اینچی کنترل از راه دور تلویزیون مشاهده کنید!

این کنترل از راه دور شبیه یک تلفن همراه و یا یک پخش کننده موسیقی است و قادر است بسیاری از اموری که این دو انجام می دهند را انجام دهد.

پنل LCD استفاده شده در تلویزیون های سری D8000 سامسونگ پیشرفته تر شده است، زمان پاسخگویی تصویر پنل LED-Backlit این سری 2 میلی ثانیه است و قادر است تصاویر دو بعدی را بهتر از قبل به سه بعدی تبدیل کند.

یکی از مهمترین قابلیت های اضافه شده در سری D8000 سامسونگ، بکارگیری از فناوری Micro Dimming است که باعث می شود سفید را سفید تر و سیاه را سیاه تر نمایش دهد.

d8000_3

تلویزیون های سری D8000 با عینک سه بعدی جدید سامسونگ عرضه می شوند که ارتباط بی سیم آن از طریق Bluetooth انجام می شود و شارژ آن نیز تا 40 ساعت کار می کند.

سری D8000 در ماه آپریل وارد بازار خواهند شد البته هنوز قیمت این تلویزیون ها اعلام نشده است.

منبع: Tech Radar

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده