CES 2011: توشیبا بزرگترین تلویزیون LCD سه بدون بدون نیاز به عینک را معرفی کرد

CES 2011: توشیبا بزرگترین تلویزیون LCD سه بدون بدون نیاز به عینک را معرفی کرد

توشیبا علاوه بر معرفی نوت بوک های سه بعدی بدون نیاز به عینک پا را فراتر گذاشته و تلویزیون 65 اینچی بدون نیاز به عینک را نیز معرفی کرده است. در حال حاضر این تلویزیون بزرگترین تلویزیون سه بعدی بدون نیاز به عینک دنیاست. در ساخت این تلویزیون از فناوری بسیار پیچیده ای استفاده شده که بدون نیاز به عینک و در هر زاویه ای می توان تصاویر سه بعدی را به خوبی مشاهده کرد.

اگر سایز 65 اینچ برای شما زیادی بزرگ است، توشیبا سایز 56 اینچ را نیز عرضه می کند این تلویزیون ها که از نوع LED-Backlit هستند وضوح تصویر فوق العاده بالای 4096 در 2160 پیکسل دارند یعنی تقریبا دو برابر تلویزیون های FULL HD  رایج در بازار.

این تلویزیون ها از فناوری منحصر به فرد توشیبا یعنی Cevo-Engine بهره می برند که پردازش تصاویر با کیفیت سه بعدی را بدون نیاز به عینک ممکن می سازد.

پیش تر توشیبا اعلام کرده بود که فناوری Cevo به این معنی است که تصاویر سه بعدی با همان کیفیت تصاویر دو بعدی نمایش داده شوند.

فناوری بسیار پیچیده ای که توشیبا در ساخت تلویزیون های سه بعدی بدون نیاز به عینک خود بکار برده، حرکت سر شما را زمان تماشای تصاویر سه بعدی تشخصی داده و محتوای پخش شده را براساس زاویه دید شما نمایش می دهد این فناوری باعث می شود همیشه تصاویر سه بعدی را بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید.

تلویزیون های سه بعدی بدون نیاز به عینک توشیبا در فاصله زمانی آپریل 2011 تا مارچ 2012 وارد بازار انگلیس خواهند شد. هنوز قیمت این تلویزیون ها اعلام نشده است اما انتظار نمی رود این تلویزیون ها قیمت ارزانی داشته باشند.

منبع: Tech Radar

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده