سونی به‌طور تصادفی نام جدیدترین تلویزیو‌ن‌های OLED خود را فاش کرد

سونی به‌طور تصادفی نام جدیدترین تلویزیو‌ن‌های OLED خود را فاش کرد

کمپانی سونی به‌طور تصادفی، شماره چهار مدل از تلویزیون‌های اولد خود را در وب‌سایت این شرکت فاش کرد.

پس از رونمایی سونی از طرح‌های مفهومی تلویزیون‌های اولد مجهز به پردازنده X1 Ultimate در نمایشگاه CES که در ماه ژانویه برگزار شد، بسیاری از خبرنگاران و علاقه‌مندان به محصولات سونی در انتظار معرفی رسمی تلویزیون‌های جدید این شرکت بودند. به‌تازگی این شرکت با انتشار فهرستی از محصولات در وب‌سایت رسمی سونی، نام چهار مدل جدید از تولیدات خود را به صورت تصادفی فاش کرد.

این چهار مدل جدید شامل XBR-55A9F ،XBR-65A9F ،XBR-65Z9F و XBR-75Z9F هستند. گفتنی است مسئولان وب‌سایت سونی پس از پی بردن به اشتباه خود به سرعت چهار مدل مذکور را از لیست منتشر شده حذف کردند.

لیست تلویزیون های جدید سونی

انتظار می‌رود مدل Z9Fs که دنباله‌رو سری Z9D است، با بهره‌گیری از سیستم روشنایی LED مرکزی و صدها نقطه‌ی تیره که با تکنولوژی تقویت کنتراست calibrated beam تقویت می‌شود، از کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای برخوردار باشد. همچنین به لطف فناوری‌های ذکر شده احتمال می‌رود این مدل از تصاویر روشن‌تر و پردازنده‌ای قوی‌تر و حتی درگاه HDMI ۲.۱ برخوردار باشد.

سونی 659zd

همان‌طور که می‌دانید مدل A8Fs نسخه بازطراحی شده سری A1E است که از ضعف در روشنایی رنج می‌برد و انتظار می‌رود در سری جدید A9Fs که به‌عنوان دومین نسل از تلویزیون‌های سونی با پنل OLED شناخته می‌شود، شاهد رفع این مشکل، روشنایی بیشتر و پردازنده قدرتمندتری باشیم. با فرض استفاده سونی از پلتفرم اندریود تی وی و ویژگی‌های هوشمند آن در مدل‌های جدید، احتمال می‌رود با تلویزیون‌های هوشمند کاربردی‌تری نسبت به نمونه‌های موجود در بازار مواجه خواهیم شد.

وب‌سایت سونی تاکنون اطلاعات دیگری از دو مدل X930 و X940 منتشر نکرده است و باید تا انتشار اخبار جدیدتر از سوی این شرکت منتظر بمانیم.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع forbes
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده