در اولین دوره مسابقات بازی های سه بعدی تلویزیون های الجی چه گذشت

در اولین دوره مسابقات بازی های سه بعدی تلویزیون های الجی چه گذشت

تبلیغات گسترده گلدیران برای اولین دوره مسابقات بازی های سه بعدی در تلویزیون‌های LG، در نوع خود بی‌نظیر بود. بیلبورد های جذاب، کاتالوگ های مختلف، بنر های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی مناسب باعث شده بود این دوره از مسابقات سه بعدی بسیار پر شور باشد. در بیرون محوطه سالن هندبال باشگاه انقلاب سروصدای زیادی به گوش می رسید و دائما اطلاعاتی در مورد تلویزیون‌ها و بازی های سه بعدی در حال اجرا ، در بلندگو تکرار می‌شد. اما داخل سالن هندبال مملو از طرفداران فناوری و علاقمندان بازی های سه بعدی بود.

اولین دوره مسابقات بازی های سه بعدی الجی از تاریخ 24 تا 27 آبان ماه در سالن هندبال باشگاه انقلاب برگزار شد. به محض ورود به سالن هندبال یک بسته شامل کاتالوگ محصولات الجی، عینک و یک لیوان سفالی با آرم بازی های سه بعدی به همه مراجعین، هدیه داده می‌شد. در روز آخر این فستیوال، سالن هندبال پر از طرفداران بازی های سه بعدی بود. جمعیت به حدی زیاد بود که تعدادی از تماشاچیان برای ورود به قسمت بازی ها مجبور بودند به صف بیاستند.

همه شرکت‌کنندگان یک عینک برای مشاهده تصاویر سه بعدی در تلویزیون‌های Passive الجی روی چشمان خود قرار داده بودند. داخل سالن بیش از 30 تلویزیون سه بعدی الجی به همراه کنسول‌های بازی قرار داده شده بود تا طرفداران بازی های مختلف بتوانند لذت انجام بازی های مختلف را بچشند. با وجود این عینک های سه بعدی، به هر قسمتی که سر می گرداندید، تصاویر سه بعدی مشاهده می کردید.

یکی از جذابیت های این فستیوال، مربوط به تصاویر سه بعدی بود که توسط پروژکتور ها روی صفحه‌نمایش در ابعاد بزرگ پخش می شدند. تصاویر پروژکتور سه بعدی کنتراست بالایی نداشت ولی تصاویر سه بعدی در آن کاملاً واقعی به نظر می رسیدند و بسیاری از کاربران از واقعی بودن این تصاویر شگفت زده شده بودند.

برای مشاهده لیست تلویزیون‌های سه بعدی الجی می‌توانید به سایت گلدیران مراجعه کنید. البته متأسفانه سایت گلدیران به روز نبوده و لیست و مشخصات محصولات در آن درج نشده است.

از دیگر محصولاتی که توجه بسیاری از خانواده ها را به خود جلب کرده بود، می‌توان به تلویزیون‌های Pentouch الجی اشاره کرد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد تلویزیون‌های پنتاچ الجی به مقاله "معرفی تلویزیون‌های پلاسمای PenTouch الجی" مراجعه کنید.

در تلویزیون‌های PenTouch ال جی با استفاده از یک قلم می‌توانید روی صفحه تلویزیون نقاشی بکشید. Pentouch ها در دو مدل دو بعدی و سه بعدی موجود هستند. گلدیران محصولات الجی را پس از گذشت مدت کوتاهی از زمان تولید، وارد بازار ایران می‌کند. Pentouch سه بعدی با شماره مدل PZ850 و مدل دو بعدی آن با شماره مدل PT490 وارد بازار ایران شده است.

در انتها پیش از خروج از محوطه سالن هندبال، عینک های سه بعدی مجددا از مراجعین پس گرفته شد.

بازی هایی که در این نمایشگاه برای مسابقات عرضه شدند، عبارت بودند از:

 • FIFA 2012
 • Pro Evolution Soccer 2012
 • Forza Motorsport 3
 • Gran Turismo 5

گلدیران جوایز غیر نقدی 3، 2 و 1 میلیونی به برندگان این مسابقات اهدا کرد. نفرات زیر به‌عنوان برنده این مسابقات معرفی شده‌اند:

بر این اساس نفرات برتر به شرح زیر هستند:

چهار نفر اول PES (به ترتیب):

 • امیر اشکان نصری
 • رسول فرهادیان
 • آرش شمس
 • محمد قربانلو

چهار نفر اول فیفا (به ترتیب):

 • آروین شایگان
 • کوروش نسیمی
 • آرش خامنه ای
 • سعید حیدرزاده

نظر شما در مورد این روش از تبلیغات چیست؟ اگر در این مسابقات نمایشی الجی حضور داشتید، نظر خود را راجع به نحوه بر گزاری این مسابقات با ما در میان بگذارید.

منبع: Zoomit

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده