ال‌جی کیت توسعه نرم‌افزاری تلوزیون‌های اسمارت پلاس را عرضه می‌کند

ال‌جی کیت توسعه نرم‌افزاری تلوزیون‌های اسمارت پلاس را عرضه می‌کند

کیت توسعه نرم‌افزاری که تلویزیون‌های مبتنی بر WebOS ال‌جی به همراه صفحه‌ای جدید در وب‌سایت توسعه‌دهندگان این کمپانی از گسترش برنامه‌های کاربردی برای تلوزیون‌های webOS ال‌جی حکایت دارد.

ال‌جی از کیت توسعه نرم‌افزاری خود پرده‌برداری کرد تا برنامه نویسان بتوانند برای تلوزیون‌های هوشمند ال‌جی برنامه‌های کاربردی جدید را با راحتی و کارائی بیشتری بسازند. صفحه جدید ttp://developer.lge.com/webOSTV توأم با عرضه کیت برای برنامه نویسان راه اندازی شده تا بتوانند به تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای ساخت برنامه‌های کاربردی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

کیت توسعه نرم‌افزاری ال‌جی روند ساخت برنامه‌‌های کاربردی منطبق با تلوزیون‌های هوشمند ال‌جی را برای برنامه نویسان ساده‌تر کرده است. با امولاتور (برابر ساز) تلوزیون هوشمند، برنامه‌نویسان می‌توانند تجربه مجازی تلوزیون WebOS را روی کامپیوتر شخصی پیاده کنند. این کیت از یک رابط کاربری سازگار با برنامه‌نویس بهره می‌برد و با فناوری‌های استاندارد وب شامل HTML5 ، CSS و جاوا اسکریپت همخوانی دارد.

صفحه جدید شامل اسناد مربوط به فناوری، راهکارهای برنامه نویسی، نمونه برنامه‌های کاربردی، راهنمای طراحی، پرسش‌های متداول و تالار گفتگوی برنامه نویسان است. به کمک راهنمای رابط برنامه نویسی نرم‌افزار (API) برنامه‌نویسان می‌توانند بدون طی روند طولانی آشنائی با برنامه و تقریبا خیلی سریع کار را شروع کنند. برای کسانی که با webOS آشنائی چندانی ندارند نیز توضیحات گام به گام واضحی تهیه شده‌است.

مدیر ارشد فنی ال‌جی گفت :

یکی از دلایل اصلی انتخاب webOS به عنوان سیستم عامل تلوزیون‌های هوشمندمان، سابقه و منشا آن به عنوان یک پلت‌فرم سازگار با برنامه نویسی است. در صنعتی که هیچ‌گونه استاندارد مشخصی وجود ندارد، گسترش دادن روند تکمیلی تلوزیون‌های WebOS اولویتی مهم برای ال‌جی است.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید