معرفی تلویزیون پلاسمای PenTouch الجی؛ روی تلویزیون خود نقاشی کنید

معرفی تلویزیون پلاسمای PenTouch الجی؛ روی تلویزیون خود نقاشی کنید

LG تلویزیون های پلاسمای جدیدی تولید کرده که با استفاده از قلم مخصوص، می توانید روی صفحه نمایش آن، نقاشی کنید. این تلویزیون پلاسمای سه بعدی به زودی در سایز 50 و 60 اینچ در بازار موجود خواهند بود. در ادامه مشخصات کامل پلاسمای LG PZ850T را به همراه ویدئویی از این تلویزیون، مشاهده می کنید.

در نمایشگاه IFA 2011 ابتدا سامسونگ تبلت های سری 7 و Galaxy Note را که دارای قلم بودند معرفی نمودند. پس از آن الجی تلویزیون پلاسمای PZ850t را با قابلیت استفاده از قلم مخصوص روی صفحه نمایش آن، عرضه کرد.

با هر تلویزیون PenTouch الجی، دو قلم ارائه می شود. سطح صفحه نمایش این تلویزیون با فشار انگشت یا گرمای دست، کار نمی کند و تنها به سر قلم مخصوصی که با دستگاه ارائه می شود، حساس است.

287449_3fd7_lg-pz850t-stylus-tv

Stephen Gater مدیر بازاریابی محصولات الکترونیکی LG همچنین در مورد این تلویزیون گفته است:

[blockquote class="default"] اکنون که صفحه نمایش گوشی های موبایل و تبلت ها لمسی شده اند، فکر خوبی است که تلویزیون ها هم صفحه نمایش لمسی داشته باشند. LG اولین شرکتی است که تلویزیون هایی با صفحه نمایش حساس به قلم را در سایز بزرگ به بازار عرضه می کند.[/blockquote]

با استفاده از این قلم می توانید تلویزیون را کنترل کنید، از نرم افزارهای تلویزیون استفاده کنید و روی صفحه نمایش PZ850t نقاشی کنید.

PZ850t در دو مدل سه بعدی با فناوری Active Shutter و دو بعدی به بازار عرضه خواهد شد. قیمت مدل سه بعدی این تلویزیون با یک جفت عینک Active Shutter در سایز 60 اینچ 2199$ دلار می باشد. قیمت مدل دو بعدی PZ850t در سایز 50 اینچ 1099$ و در سایز 60 اینچ 1699$ دلار خواهد بود.

PZ850t فعلا فقط به بازار امریکا راه یافته است. در ادامه ویدئویی را مشاهده می کنید که عملکرد این تلویزیون را به خوبی نمایش داده است.

منبع: TrustedReviews

IFA

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی IFA 2019 مراجعه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده