ال‌جی سری جدید تلویزیون‌های 2014 را معرفی کرد

ال‌جی سری جدید تلویزیون‌های 2014 را معرفی کرد

شرکت ال‌جی از جدیدیترین خط تولید تلویزیون‌های 2014 برای 68 مدل جدید شامل تلویزیون‌های Ultra HD با اندازه های 49 تا 105 اینج پرده برداری کرد. این پرتعدادترین مدل‌های یک محصول در معرفی این شرکت بوده است.

این محصولات، شامل مدل جدید Ultra HD منحنی 105 اینچی مدل‌های کوچکتر منحنی 65، 55 و 49 اینچی 4K می‌شود. به عنوان اولین کارخانه‌ای که تلویزیون Ultra HD 84 اینچ را در سال 2012 به دنیا معرفی کرد، شرکت ال‌جی همواره درارائه مدل‌هایUltra HD و OLED پیشرو بوده است. در سال 2014 ال‌جی برای اولین بار سیستم عامل هوشمند اینترنتی (Web OS Smart TV) را که در ژانویه امسال درنمایشگاه CES معرفی شده بود، در این تلویزیون‌ها گنجانده است.

شرکت ال‌جی انتظار دارد که این سیستم عامل به خاطر سادگی استفاده و باز بودن آن، شکل استاندارد جدیدی به بازار تلویزیون‎های هوشمند بدهد.

مدیر بخش لوازم صوتی تصویری ال‌جی، می گویند:

ما کاملا مطمئن هستیم که مدل‌های فوق پیشرفته OLED و Ultra HD ، استاندارد جدیدی را در سال جاری تعیین خواهند کرد. وی افزود با تکنولوژی قوی صفحات نمایش‌ها شامل Ultra IPS و Cinema 3D و سادگی بدون رقیب سیستم عامل اینترنتی هوشمند (Web OS Smart TV)، ما خوشبین هستیم که در سال جاری همگان درصنعت تلویزیون، شرکت ال‌جی را دنبال خواهند کرد.

ورود به عصر ULTRA HD

تلویزیون‌های Ultra HD شامل صفحات IPS هستند که قابلیت ارائه رنگ‌های بسیار دقیق و تصاویری با کیفیت فوق‌العاده با حداقل اعوجاج رنگ از هر نقطه دید هستد...جدیدترین مدل Ultra HD شرکت ال‌جی قابلیت تبدیل تصاویر HD و Ultra HD به کیفیت 4K را نیز دارد.

تکنولوژی برتر Cinema 3D طبیعی ترین تجربه تماشای فیلم‌های سه بعدی را در تلویزیون‌های 4K ارائه می دهد که در تلویزیون‌های بزرگتر این پدیده نمایان‌تر و گیراتر است. تنظیم کننده 3D، بیننده را قادر می‌سازد که تا میزان افکت سه بعدی تصاویر را نیز کنترل کند. لازم به ذکر است، تمام تلویزیون‌های Ultra HD مدل 2014 مجهز به موتور تبدیل کننده سه‌بعدی هستند.

برای اطمینان از دریافت بهترین صدا درآخرین مدل‌های تلویزیونی، شرکت ال‌جی با کمپانی Harmon Kardon، یکی از معتبرترین نام‌ها در صنعت صدا شریک شده است. ترکیب سیستم جدید Ultra Surround ال‌جی، به همراه تجربه Harmon Kardon با صدایی که هیچ گاه به این حد واقعی نبوده است، بیننده را هر چه بیشتر در صفحه تلویزیون غرق می کند.

قابلیت دسترسی هر چه بیشتر به برنامه‌های 4K از ارجعیت‌های اصلی ال‌جی به عنوان یک پیشرو این صنعت بوده است. شرکت ال‌جی با مشارکت تهیه‌کنندگان محتوای این برنامه‌ها مثل FOX و Netflix از نزدیک با پخش کنندگان محلی، ماهواره‌ای و کابلی همکاری کرده تا هر چه بیشتر برنامه‌های 4K را گسترش دهد.

ادامه روند موفقیت ال‌جی در صنعت تلویزیون

سری کامل تلویزیون‌های 77، 65 و 55 اینچی OLED ، جایگاه ال‌جی را به عنوان پیش آهنگ در این شاخه، که انتظار می رود بیشترین رسد در کل صنعت تلویزیون را دارا باشد، حفظ کرده است.

ال‌جی همچنان در حال بهبود کیفی و افزایش تعداد مدل‌های سری OLED خود در عین افزودن قابلیت‌های جهانی خطوط تولید خود است.

قابلیت جدید eGallery نشان دهنده بسیار خوب رنگ‌های زنده و طبیعی تلویزیون‌های OLED ال‌جی است eGallery شامل 150 اثر از معروفترین هنرمندان، تصاویر بی‌نظیری از طبیعت به همراه ملودی‌های زیبا برای تبدیل هر خانه ‌ای به گالری هنری خصوصی است.

ویژگی‌های جدید

پلتفرم ساده اینترنتی هوشمند (Web OS) که قبلا در ژانویه امسال درنمایشگاه CES به نمایش گذاشته شده بود،در بیشتر از نیمی از تلویزیون‌های CES، شامل Ultra HDها، OLEDها و تلویزیون‌های CINEMA 3D گنجانده خواهد شد. راحتی استفاده، مشاهده، ارتباط با سایر لوازم الکترونیک و حتی تنظیمات اولیه آن ساده و بی‌دردسر است. به محض روشن کردن برای اولین بار سیستم Web OS، یک کاراکتر انیمیشنی، به نام پرنده لوبیایی (Beam bird)، بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌سازد تا راهنمای کاربر برای تنظیم کردن اولیه باشد. این بلت‌فرم، قابلیت تولید اپلیکیشن‌ها توسط سازندگان این برنامه‌ها و نیز سازگاری تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی با بقیه وسایل الکترونیک را بسیار ساده و روان می‌سازد.

جدیدترین تلویزیون‌های ال‌جی، این شرکت را به نگرش اصلی‌اش، که تبدیل تلویزیون به مرکز تفریحی هر اتاق نشیمن است، نزدیکتر می سازد. Healind Modeuses در چهار رشته درمان صوتی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورد: خواب عمیق، قدرت روحی، استراس زدایی، و طراوت. سیستم Sports Mode Free-Tunes color، با سیستم صوتی Surround و به کارگیری تکنولوژی صدای روشن، هر اتاق نشینمنی را یک ورزشگاه مبدل می سازد.

در پی معرفی این تلویزیون‌ها در بازار کره، همگی این مدل‌ها در بازار‌های دیگر جهان در اواخر این ماه ازائه خواهد شد. قیمت و اطلاعات دیگر در بازار‌های مروبوطه اعلام خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده