Rovio به زودی نسخه جدید پرندگان خشمگین را معرفی خواهد کرد

Rovio به زودی نسخه جدید پرندگان خشمگین را معرفی خواهد کرد

به نظر می‌رسد هیچ پایانی بر خشم پرندگان Rovio وجود نخواهد داشت. Rovio، شرکت سازنده سری Angry Birds به تازگی در اکانت توئیتر خود تیزر جدیدی از نسخه بعدی پرندگان خشمگین را ارائه نموده و از کاربران درخواست کرده که منتظر ماجراجویی جدید با این پرندگان دوست‌داشتنی باشند.

 Rovio در توئیت خود به متن "ماجراجویی بزرگ با پرندگان جدید به زودی از راه خواهد رسید" بسنده کرده است. این نسخه، جدیدترین اعلام حضور سری پرندگان خشمگین پس از نسخه‌ی Angry Birds Go است که در ماه دسامبر ارائه شده بود. اگرچه این تیزر تبلیغاتی اطلاعات چندانی ارایه می‌کند، اما با توجه به این مساله که هیچ‌یک از سایه پرندگان، به نظر آشنا نمی‌رسد می‌توان تصور کرد که با نقش‌ها و ویژگی‌های جدیدی طی این نسخه مواجه خواهیم بود.

بازی پرندگان خشمگین یکی از موفق‌ترین بازی‌های ویدئویی برای دستگاه‌های موبایل بوده است که با قواعد منطقی خود و بهره‌گیری از امکانات لمسی دستگاه‌های هوشمند طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. از این مجموعه تا کنون حدود 9 نسخه ارائه شده است که هر کدام با خلاقیت‌های خاص خود و شرایط ویژه که بر روی شیوه تعامل کاربر با بازی تاثیر داشته تا حدود زیادی از تکراری جلوه کردن آن جلوگیری نموده است.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده