تصویر تبلیغاتی جدید سامسونگ اشاره به ویژگی‌های حریم‌شخصی و تناسب‌ اندام در Galaxy S5 دارد

تصویر تبلیغاتی جدید سامسونگ اشاره به ویژگی‌های حریم‌شخصی و تناسب‌ اندام در Galaxy S5 دارد

اگرچه ما ریاضی‌دان نیستیم اما مطمئنیم که نمی‌توان زندگی (Life) را به توان 5 رساند! با این حال به نظر می‌رسد این قواعد نتوانسته سامسونگ را از به توان 5 رساندن همه‌چیز در آخرین تیزر تبلیغاتی خود برای MWC باز دارد.

 انتظار می‌رود که پرچمدار جدید Galaxy S5 سامسونگ، در طول مراسم  5 اسفندماه این شرکت بدرخشد و این تصویر اولین نشانه‌ای است که بر اساس آن می‌توانیم حدس بزنیم که در این مراسم انتظار چه چیزی را باید داشت. مجموعه‌ای از 9 آیکن که با رنگ‌های مختلف دسته‌بندی شده است در این تیزر نمایان است. سرعت، کنجکاوی و حریم شخصی با رنگ آبی؛ فضای باز، شیوه و تناسب اندام در گروه سبز و البته تمامی این آیتم‌ها به توان 5 رسیده‌اند.

در حال حاضر تلاش می‌کنیم از هرگونه تحلیل شتاب‌زده امتناع کنیم اما توان 5 در این آیکن‌ها به احتمال زیاد اشاره به نسل پنجم پرچمدار سامسونگ دارد و به نظر می‌رسد در این دستگاه، سامسونگ توجه ویژه‌ای به مباحث امنیت و حریم شخصی و نیز سلامت و تناسب اندام داشته باشد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا سامسونگ برای اجرای صحیح این سرویس‌های جدید باز هم سنسورهای بیشتری را به پرچمدار خود اضافه کرده است یا خیر.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید