اظهار نظر جدید از یک مدیر دیگر سامسونگ: خبری از گلکسی اس 5 در MWC نخواهد بود

اظهار نظر جدید از یک مدیر دیگر سامسونگ: خبری از گلکسی اس 5 در MWC نخواهد بود

طی هفته‌های اخیر اظهار نظرهای ضد و نقیض بسیاری در مورد گلکسی اس 5 مطرح شد و امروز نیز یک مدیر سامسونگ به رسانه ZDNET Korea گفته است که قرار نیست گلکسی اس 5 در کنگره جهانی موبایل بارسلونا رونمایی گردد.

این دقیقا برخلاف صحبت‌هایی است که مدیر دیگر سامسونگ دو هفته پیش مطرح کرد و خبر از رونمایی Galaxy S5 در MWC 2014 داد.

ZDNET به نقل از مدیری که نامش فاش نشده، گفته است که گلکسی اس 5 در ماه مارچ و در مراسم ویژه‌ای که در نیویورک برگزار خواهد شد، رونمایی می‌گردد و سامسونگ قصد ندارد این تلفن را به کنگره جهانی موبایل بارسلونا بیاورد. احتمالا مراسم نیویورک همزمان در لندن نیز برگزار خواهد شد.

این بدین معنی نیست که سامسونگ در MWC 2014 شرکت نخواهد کرد یا تلفن جدیدی را در آن معرفی نخواهد کرد. کمپانی کره‌ای با محصولاتی جدیدی در کنگره جهانی موبایل حاضر می‌شود، اما پرچمدار اصلی این کمپانی در مراسم مستقلی رونمایی خواهد شد. احتمالا سامسونگ در نمایشگاه بارسلونا از تلفن‌های هوشمند مبتنی بر تایزن رونمایی خواهد کرد و شاید دوربین هوشمند جدید یا نسل بعدی ساعت هوشمند Galaxy Gear را به نمایش درآورد.

در مورد جنس بدنه و کیفیت ساخت گلکسی اس 5 نیز شایعات ضد و نقیضی به گوش می‌رسد و برخی از آن‌ها به بدنه پلاستیکی و بعضی دیگر به بدنه فلزی و یا حتی ارایه در دو نسخه پلاستیکی و فلزی اشاره می‌کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده