مدیر سابق Oppo شرکت جدید OnePlus را با هدف عرضه تلفن‌های بی‌نقص تاسیس کرد

مدیر سابق Oppo شرکت جدید OnePlus را با هدف عرضه تلفن‌های بی‌نقص تاسیس کرد

وقتی «پت لا» از سمت قائم مقام مدیرعامل شرکت چینی Oppo استعفا کرد، شایعه شد که او قصد راه اندازی شرکت خود را دارد. حال شایعات به حقیقت پیوسته و او شرکت جدیدی به نام OnePlus را تاسیس نموده که احتمالا پس از این بیشتر نام آن را در دنیای تلفن‌های هوشمند خواهیم شنید.

پت لا در باره شرکت جدید خود گفته است که از هیچ کاری برای ارائه تلفن‌های هوشمند بدون نقص دریغ نخواهند کرد. او همچنین گفته است که شرکت‌اش بهترین محصولات را برای کاربران جهان تولید خواهد کرد و این بدین معناست که محصولات OnePlus صرفا بازار چین را نشانه نرفته‌اند.

مقاله مرتبط:

پیش از این شایعه شده بود که گروه معروف و توانمند CyanogenMod که در حال حاضر یکی از بهترین رام‌های سفارشی اندروید را توسعه می‌دهند، قرار است نرم افزار تلفن‌های OnePlus را تولید کنند، به این ترتیب یکی از بزرگترین مشکلات تلفن‌های هوشمند چینی، یعنی فقدان نرم افزار کارآمد و سفارشی، در محصولات OnePlus مرتفع خواهد شد.

برخی از منابع نیز به این موضوع اشاره کرده‌اند که اولین تلفن وان‌پلاس توسط شرکت Oppo ساخته خواهد شد. این بدین معناست که «پت لا» ارتباطات خود با شرکت اوپو را حفظ نموده است.

حال باید دیدید که شرکت تازه تاسیس OnePlus تا چه حد در جذب سرمایه گذار و ارائه «محصول بی‌نقص» موفق خواهد بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده