کوین رُز، بنیانگذار Digg، پلتفرم وبلاگ‌نویسی جدیدی به نام Tiny را راه‌اندازی خواهد کرد

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳
مطالعه 2 دقیقه
کوین رُز (Kevin Rose)، بنیانگذار وب‌سایت بزرگ Digg که توسط Google Ventures پشتیبانی می‌شود، ایده‌ای جدید برای طراحی یک پلتفرم وبلاگ‌نویسی به نام Tiny را در سر دارد. وی امروز در ویدئویی که در یوتیوب منتشر کرده، ایده خود را شرح می‌دهد. در ادامه همراه زومیت باشید.
تبلیغات

Tiny در واقع یک پلتفرم وبلاگ‌نویسی مبتکرانه است که به خوانندگان وبلاگ‌ها این امکان را می‌دهد تا با محتوایی زنده‌تر روبرو شوند. آنها می‌توانند در حین خواندن محتوا، دنیای نویسنده مطالب را نیز در پس‌زمینه مشاهده کنند.

در زیر می‌توانید این ویدئوی کوتاه را تماشا کنید.

بنا به گفته‌های رز، اگر ایده Tiny محقق گردد، خوانندگان بلاگ‌ها می‌توانند از طریق وب‌کم کامپیوتر، نویسنده و فضای اطراف وی را در حالی که مطلب را می‌نویسد، مشاهده کنند! این ویدئو در پس‌زمینه محتوا به صورت کدر و مبهم به نمایش در خواهد آمد، اما خواننده می‌تواند شاهد حرکات و حالات نویسنده، در هنگام نوشتن مطلب باشد.

رُز می‌گوید فعلا قصد ندارد این محصول را ارائه کند و طرح او فعلا فقط در حد یک ایده است. وی به دنبال آن است که واکنش علاقه‌مندان را بسنجد و ببیند که چنین ایده‌ای تا چه حد می‌تواند مورد استقبال قرار گیرد. رُز در این پروژه تنها نیست و افرادی چون مارک همئون، طراح گوگل و یوتیوب و بیوئرن زینسمیستر، پایه‌گذار Synack نیز با وی همکاری می‌کنند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا این ایده می‌تواند فضای وبلاگ‌ها را زنده‌تر کند آیا این ایده با توسعه بیشتر می‌تواند نظر کاربران و وبلاگ‌نویسان را به سمت خود جلب نماید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات