حضور جدیدترین محصولات مادیران در نوزدهمین نمایشگاه الکامپ تهران

حضور جدیدترین محصولات مادیران در نوزدهمین نمایشگاه الکامپ تهران

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک٬ کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران (الکامپ) از تاریخ چهاردهم تا هفدهم آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران فرصت خوبی است تا بار دیگر تمامی فعالان تجارت الکترونیک کشور در یک محیط واحد و به‌شکل هم‌زمان به ارائه و معرفی جدید‌ترین تولیدات خود بپردازند. در این میان گروه ماشینهای اداری ایران (مادیران) نیز به عنوان مجموعه‌ای پیش‌رو و حرفه‌ای در زمینه‌ی تکنولوژی و برخوردار از خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور٬ با هدف عرضه٬ معرفی و نمایش تازه‌ترین فناوری‌های روز در این نمایشگاه شرکت کرده است.

مادیران با برخورداری از سال‌ها تجربه‌ در تولید و فروش تولیدات آی‌تی تلاش دارد تا محصولات نوین خود را همچون تبلت‌٬ نوت‌بوک٬ تلویزیون٬ ویدئووال٬ گیرنده‌‌‌دیجیتال و سایر محصولات صوتی-تصویری از برندهای بین‌المللی چون LG , AOC , Acer ، HP ، Lenovo، Dell، Asus ، Epson ، Sharp و Optoma و همچنین برندهای متعلق به مادیران چون X.Vision و Meva به نمایش بگذارد و از فرصت نمایشگاهی ایجاد شده٬ جهت برخورداری از نظرات مخاطبان و بازخورد ارتباطی آن‌ها بهره ببرد.

مادیران در این دوره از نمایشگاه الکامپ٬ جدیدترین محصول خود یعنی تبلت‌ ایکس‌ویژن که اخیرا وارد بازار شده و مورد استقبال قرار گرفته را نیز به علاقه‌مندان عرضه خواهد کرد. این گروه صنعتی درنظر دارد تا راه‌کارهای نوین برای هوشمندسازی مدارس، امضای دیجیتال٬ تله‌کنفرانس و ... را در نوزدهمین نمایشگاه الکامپ تهران که تفاوت چشمگیری با دوره‌های پیشین دارد و بسیار بیشتر از قبل مورد استقبال فعالان و علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی قرار گرفته٬ در سالن 38 و در محل غرفه این شرکت در معرض دید متخصصان و بازدیدکنندگان قرار دهد.

انتهای رپورتاژ آگهی/

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده