اولین عکس گرفته شده با نکسوس 5 فاش شد

اولین عکس گرفته شده با نکسوس 5 فاش شد

طی یکی دو هفته اخیر تقریبا هر روز شاهد فاش شدن اطلاعات و موارد مختلف مرتبط با نکسوس 5  گوگل بوده‌ایم، تلفنی که حتی پیش فروش آن نیز، قبل از معرفی رسمی آن، در کانادا آغاز شده است. حال یک عکس که گفته می‌شود با نکسوس 5 گرفته شده، مشاهده شده است.

شایعات پیرامون نکسوس 5 گوگل تمامی ندارند. این تلفن هوشمند که گفته می‌شود به یک سنسور 8 مگاپیکسلی دوربین در ابعادی بزرگ مجهز شده، احتمالا تا انتهای همین هفته رونمایی خواهد شد. گوگل به بهانه‌های مختلف اعلام نموده که نکسوس 5 از یک دوربین متفاوت و قدرتمند بهره می‌برد و از این رو شاید برای بسیاری از کاربرانی که انتظار عرضه این تلفن را می‌کشند مهم باشد که بداند کیفیت عکس برداری نکسوس 5 در چد حد است. برای مشاهده عکس در رزولوشن اصلی اینجا کلیک کنید.

براساس اطلاعات EXIF عکسی که در شبکه اجتماعی گوگل پلاس به اشتراک گذاشته شده، می‌توان متوجه رزولوشن 3264 در 2248 پیکسل تصویر شد که سنسور 8 مگاپیکسلی را تایید می‌کند.

این عکس با سرعت شاتر 1/121 ثانیه و میزان حساسیت ایزو 155 گرفته شده است. از دیگر موارد ذکر شده در EXIF عکس می‌توان به تایید ساخت دستگاه توسط LG و لنز با F/2.4 پی برد.

برای مشاهده کلیه مقالات و شایعات مرتبط با نکسوس 5 به آدرس zoomit.ir/nexus5/ مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده