7 پیشنهاد تشویقی به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل

7 پیشنهاد تشویقی به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل

روز گذشته ایرانسل در کنفرانس خبری خود از 7 سرویس جدید پرده برداشت و این اپراتور مطرح کشور امروز نیز از ارائه 7 پیشنهاد تشویقی جذاب به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل به مشترکین خود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، 7 هفته مکالمه رایگان با شماره طلایی، هدیه روز هفتم، شارژ شگفت انگیز جشن هفت، به هفت پیامک بزنید، مسابقه پیامکی جشن هفت، هدیه ویژه اولین هفت مشترک دائمی و هدیه ویژه اولین هفت مشترک اعتباری هفت پیشنهاد تشویقی ایرانسل به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی به شمار می روند.

بر اساس این گزارش، به مدت 2 هفته از تاریخ 29 مهر تا 17 آذر 1392 هر روز یک مشترک جدید ایرانسلی شانس برنده شده سیم کارت طلایی ایرانسل را خواهد داشت و این برندگان می‌توانند از امکان هفته مکالمه، ارسال پیامک، پیام چند رسانه ای ایرانسلی و GPRS نا محدود و رایگان بهره مند شوند.

همچنین در صورتی که مشترکین ایرانسل در هفته، بین هفت مشترکی باشند که بیشترین مکالمه داخلی شبکه را داشته اند، در روز جمعه هفته بعد می توانند به صورت نا محدود از خط ایرانسل خود استفاده کنند.

این پیشنهاد تشویقی ویژه مکالمه، پیامک ایرانسلی، اینترنت همراه رایگان در روز جمعه هفته بعد بوده و مهلت استفاده از آن از تاریخ 29 مهر تا 17 آذر 1392 خواهد بود.

علاوه بر این در جشن هفت ایرانسل، مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز جشن هفت ایرانسل نیز از تاریخ 29 مهر تا 17 آذر 1392 تعیین شده است و مهلت اعتبار افزایش یافته شارژ مشترکین سیم کارت‌های اعتباری که 5 هزار تومان سیم کارت خود را شارژ می کنند از 10 روز به 15 روز، مشترکینی که 10 هزار تومان سیم کارت خود را شارژ می کنند از 15 روز به 20 روز و مشترکینی که اقدام به شارژ سیم کارت خود به مبلغ 20 هزار تومان می کنند از 20 روز به 25 روز افزایش می یابد.

مشترکین ایرانسل می‌توانند در روز تولد ایرانسل یعنی 29ام مهر، با ارسال یک پیامک به شماره 7 و یا 7000 ، به پاس سال‌هایی که عضو خانواده بزرگ ایرانسل بوده‌اند از بسته پیام چند رسانه‌ای و پیامک رایگان هدیه، تا پایان روز 29 مهر ماه برخوردار شوند.

علاوه بر این مشترکین ایرانسل می توانند از 29 مهر به مدت هفت هفته در مسابقه پیامکی جشن هفت ایرانسل شرکت کرده و با کسب امتیاز بیشتر شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی یک دستگاه خودروی پژو 207i امتحان کنند.

مشترکین برای شروع کافی است عبارت haft را به شماره 7377 ارسال کنند تا در این مسابقه شرکت داده شوند. همچنین مشترکین برای اطلاع از امتیازخود کافی است عبارت me را به شماره 7377 ارسال کنند و هزینه هر پیامک نیز 50 تومان در نظرگرفته شده است.

علاوه بر این، هفت مشترک حقیقی سیم کارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل که در شروع فعالیت ایرانسل اقدام به ثبت نام و فعال سازی سیم کارت خود کرده اند و همچنان عضو خانواده بزرگ ایرانسل می باشند به مناسبت 7 سالگی ایرانسل می توانند تا 7 هزار دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه داشته باشند.

این هدیه ایرانسل تا هفت ماه و هر ماه 1000 دقیقه اعتبار خواهد داشت و به این دسته از مشترکین وفادار یک عدد گوشی موبایل هوشمند نیز اهدا خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده