عینک اکتیو شاتر باسیم برای Nvidia 3D Vision با قیمت ارزان تر

عینک اکتیو شاتر باسیم برای Nvidia 3D Vision با قیمت ارزان تر

همانطور که می دانید عینک های سه بعدی اکتیو شاتر به دلیل باتری داخلی، دریافت کننده بی سیم و نوع شیشه های بکار رفته قیمت بالایی دارند از این رو انویدا عینک های باسیم اکتیو شاتر را برای مانیتور، نوت بوک و ویدیو پروژکتورهای سازگار با 3D Vision تولید کرده که ظاهری شبیه به عینک های بی سیم دارد ولی ارتباط آن از طریق یک کابل 3 متری USB انجام می شود. البته قیمت این عینک باسیم اکتیو شاتر حدود 100 دلار می باشد که هنوز بسیار گران تر از عینک های پلارید Passive است.

این عینک با سیم دارای یک قفل اختیاری است که کاربر می تواند جداگانه خریداری کند. این قفل برای اماکن عمومی مانند کافی نت و یا گیم نت ها کاربرد دارد تا کسی نتواند عینک را از کامپیوتر دور کند.

عینک های بی سیم اکتیو شاتر Nvidia حدود 150 دلار قیمت دارند ولی عینک های باسیم انودیا با قیمت حدود 50 دلار ارزان تر وارد بازار خواهند شد.

تکنولوژی سه بعدی Nvidia 3D Vision تنها با کارت های گرافیک Nvidia کار می کند. برای اجرای بازی و یا پخش ویدیو بصورت سه بعدی و از طریق Nvidia 3D Vision علاوه بر بسته 3D Vision Kit (شامل Emitter، عینک اکتیوشاتر و کابل های DVI، HDMI و USB) به یک مانیتور 120 هرتز و کارت گرافیک رده بالای Nvidia نیز نیاز خواهید داشت. اما اگر تمام این وارد را داشته باشید می توانید لذت اجرای بازی ها بصورت سه بعدی و با رزولوشن 1080p را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه کارکرد Nvidia 3D Vision به مقاله "بررسی Nvidia 3D Vision Kit - اجرای بازی های سه بعدی در PC" مراجعه نمایید.

منبع: CNet

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده