مراسم قرعه کشی BMW Z4 ایرانسل برگزار شد

شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۴
مطالعه 2 دقیقه
مراسم قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره تابستان 92 ایرانسل، ویژه ماه مبارک رمضان؛ شامل یک دستگاه خودرو BMW مدل Z4 ، همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (Iran Telecom 2013) برگزار شد.
تبلیغات

همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام 2013 مراسم قرعه کشی BMW Z4 ایرانسل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی و هیئت نظارت بر قرعه‌کشی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو BMW مدل Z4، جمعه 5 مهرماه، همزمان با دومین روز از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام و در فضای باز مقابل سالن اختصاصی ایرانسل در این نمایشگاه برگزار شد و به این ترتیب مشترکی از ارومیه، برنده BMW ایرانسل شد.

کلیه مشترکینی که از ابتدای ماه مبارک رمضان، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری ایرانسل کرده و سیم‌کارت خود را تا پایان شهریور ۹۲ حداقل 10 هزار تومان شارژ کرده بودند، در این قرعه کشی شرکت داده شده بودند.

ایرانسل در پایان اطلاعیه خود تاکید نمود؛ اسامی تمامی برندگان قرعه کشی های ایرانسل تنها از طریق وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir  در اختیار عموم قرار می‌گیرد و اطلاع رسانی به برندگان قرعه کشی های ایرانسل نیز تنها با تماس از طریق شماره ویژه 09351000000 صورت می گیرد و فرآیند اهدای جوایز ایرانسل، هیچ هزینه ای برای برندگان قرعه کشی‌ها و مسابقات ایرانسل در بر ندارد.

گفتنی است کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل از طریق شماره 700 برای تماس از سیم کارت های ایرانسل و 09377000000 برای تماس از سایر خطوط، طی 24 ساعات شبانه روز و کلیه ایام هفته آماده پاسخگویی به سؤالات مشترکین و متقاضیان می‌باشند.

خودروی BMW Z4 ایرانسل بناست روز هفتم مهرماه و در حاشیه آخرین روز نمایشگاه تلکام 2013، طی مراسمی به برنده خوش شانسش اهدا شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات