نسخه جدید ویندوز موبایل با بیش از 500 قابلیت جدید عرضه می شود

نسخه جدید ویندوز موبایل با بیش از 500 قابلیت جدید عرضه می شود

بالمر مدیرعامل مایکروسافت در گفتگویی که با انجمن برنامه نویسان ژاپنی مایکروسافت داشت در رابطه با رنج وسیعی از مطالب صحبت کرد ولی مهمترین بخش صحبت او در رابطه با نسخه جدید سیستم عامل Windows Phone 7 بود مایکروسافت قرار است نسخه جدید WP7 را با نام Mango و با بیش از 500 قابلیت جدید عرضه کند. مایکروسافت وعده داده که Mango تا اواخر سال جاری منتشر شود.

مایکروسافت فردا یعنی "24 می" در شهر نیویورک قرار است اطلاعات کاملی در مورد نسخه جدید سیستم عامل Windows Phone 7 ارائه دهد. اما شایعاتی در این رابطه منتشر شده که مهمترین آنها حاکی از سرویس های جدید Bing Audio و Bing Vision (سرویس صوتی و تصویر) برای تلفن های مبتنی بر سیستم عامل WP 7 است. همچنین احتمال می رود Mango با امکاناتی نظیر سرویس بهتر Bing Map، پخش کننده PodCast، سرویس تشخیص صدا و تبدیل صدا به متن عرضه شود.

مایکروسافت تمام سعی خود را می کند تا سیستم عامل موبایل WP7 را به رقیبان قدرتمند خود یعنی اندروید و iOS برساند مایکروسافت پیش تر نیز ابزاری را ارائه کرده بود که به تولید کننده های نرم افزار تحت سیستم عامل iOS کمک می کرد تا کدهای خود را به معادل ویندوز 7 موبایل تبدیل کند.

به هر حال فردا با ما باشید تا از اطلاعات کامل نسخه جدید Windows Phone مایکروسافت مطلع شوید.

منبع: BGR

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید