پیشنهاد مایکروسافت برای دانش آموزان: یک PC با Windows 7 بخرید، یک Xbox 360 رایگان هدیه بگیرید

پیشنهاد مایکروسافت برای دانش آموزان: یک PC با Windows 7 بخرید، یک Xbox 360 رایگان هدیه بگیرید

ممکن است همیشه اخبار حراجی ها و موقعیت‌های خوب به گوش شما نرسد. اما این بار یک موقعیت استثنایی پیش آمده است. با آغاز فصل تعطیلات دانش آموزان، مایکروسافت نیز هدیه خود را به آن‌ها عرضه کرده است. این کمپانی به دانش آموزان وعده داده با خرید یک PC با سیستم‌عامل Windows 7 یک Xbox 360 به آن‌ها هدیه خواهد داد.

مایکروسافت به دانش آموزانی که در ایالات متحده زندگی می‌کنند و ایمیلی با پسوند .EDU دارند وعده داده است که با خرید یک PC با قیمت بالای 699$ دلار، یک Xbox 360 رایگان به آن‌ها هدیه خواهد داد. البته این دانش آموزان باید PC خود را با Windows7 خریداری کنند.

مایکروسافت اعلام کرده که این هدیه را برای دانش آموزان کانادایی و فرانسوی نیز در نظر گرفته است. مایکروسافت در وبلاگ خود اعلام کرده است: دانش آموزان می‌توانند ازطریق PC خود به شبکه‌های اجتماعی سر بزنند، تکالیف مدرسه خود را انجام دهند و بازی کنند و از ایکس باکس 360 را نیز برای تفریحات بیشتر بعد از امتحانات و آغاز تعطیلات استفاده کنند.

مایکروسافت به دانش آموزان گفته که آن‌ها می‌توانند هر PC که دوست داشته باشند تهیه کنند و خود نیز چند نمونه از لپ‌تاپ‌های مخصوص دانش آموزان مانند Samsung Series 9 ، HP Pavillion DM4 و Dell Inspiron 14r را به آن‌ها پیشنهاد کرده است.

بنابراین اگر شما هم در هر یک از این کشورها زندگی می‌کنید و قصد خرید لپ تاپی با این مشخصات را دارید، حتما Xbox 360 خود را دریافت کنید.

منبع: En.akihabaranews

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده