سونی و رونمایی از یک نمایشگر پوشیدنی جدید با امکان اتصال به تلفن هوشمند و تبلت

سونی و رونمایی از یک نمایشگر پوشیدنی جدید با امکان اتصال به تلفن هوشمند و تبلت

این کلاه جالبی که مشاهده می‌کنید، در واقع یک نمایشگر بر سر گذاشتنی جذاب است که می‌توانید آن را به اغلب وسایل دیجیتالی دور و اطرافتان از قبیل تلفن هوشمند، تبلت، تلویزیون HD و پلی استیشن 3 متصل کرده و از یک تصویر واید و باکیفیت برخوردار شوید. از دیگر امکانات اضافه شده به آن نسبت به مدل‌های قبلی، حالت‌های نمایشی مختلف از جمله سینمایی (Cinema Class) را می‌توان نام برد.

دو مدل از این محصول به بازار خواهد آمد. HMZ-T3W و HMZ-T3 که هر دو با باتری‌های قابل تعویض کار می‌کنند و برای ارتباط از فناوری بی‌سیم WirelessHD بهره می‌برند.

صاحبان پلی استیشن 3 و در آینده 4، می‌توانند از طریق این نمایشگر و در هر جای خانه که علاقه دارند، به تماشای دیسک‌های بلوری بنشینند و خود را از سیم‌های دست و پا گیر رهایی بخشند.

به گفته‌ی سونی، کیفیت پخش صوت و تصویر نیز در هر دو مدل بهبود قابل توجهی یافته است و وقتی این محصول را بر سر می‌گذارید، صفحه‌ای بسیار بزرگ را در مقابل خود خواهید دید که دارای رزولوشن بالایی است و صدای عمیق و سه بعدی نیز تجربه کاربران از تماشای فیلم‌های HD را ارتقا خواهد بخشید. تاخیر در پخش ویدیو به واسطه‌ی فرآیند جدید پردازش تصویر کاهش یافته و محو شدگی و تاری در زاویه‌های دید بالاتر از معمول، تا میزان زیادی برطرف شده است.
فناوری پخش صدای مجازی بلندگوهای این محصول، از نوع 7.1 کاناله VPT است که منحصرا توسط سونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت مدل HMZ-T3W برابر 1000 دلار و HMZ-T3 حدود 800  دلار است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده