عرضه‌ی (Nvidia's Maxwell (GTX 800 در اوایل 2014 تایید شد

عرضه‌ی (Nvidia's Maxwell (GTX 800 در اوایل 2014 تایید شد

به گزارش VideoCardz انویدیا به زودی GPUهای Maxwell خود را در بهار ۲۰۱۴ به بازار می‌فرستد. با این حال هنوز صحبتی از GPU‌های ماکسول به میان نیامده است. خبرهای پیرامون ماکسول دقیق و مشخص نیستند اما به کمک همین موارد می‌توان اطلاعات خوبی درباره محصول بعدی انویدیا کسب کرد. در ادامه با این خبر کوتاه از زومیت همراه ما باشید.

بنا به گزارش VideoCardz انویدیا، GPUهای Maxwell خود را در بهار ۲۰۱۴ به بازار می‌فرستد. بنابراین گ،زارش بعید است GPUهای ۲۰ نانومتری ماکسول به این زودی‌ها تولید انبوه شوند. احتمالا نمونه‌هایی از GPUهای ۲۰ نانومتری انویدیا تا آخر امسال آماده خواهند بود اما در صورت عرضه به بازار با کمبود زیادی مواجه خواهد شد بنابراین نمی‌توان انتظار تولید انبوه این GPUها را تا خرداد ۱۳۹۳ داشت. از آنجاییکه سری GTX 700 تنها تغییر نام یافته سری GTX 600 بودند احتمالا GTX 800 نیز نسخه‌ای اصلاح شده از معماری ۲۸ نانومتری کپلر خواهد بود، هر چند اطلاعات در این خصوص بسیار ناقص‌اند.
به هر حال پیام این گزارش بسیار روشن است، زمستان امسال منتظر کارت‌های گرافیک جدید انویدیا باشید و همینطور منتظر اطلاعات بیشتر از زومیت تا معرفی محصولات جدید!

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده