ساخت Moto X سفارشی از طریق وب سایت Moto Maker

ساخت Moto X سفارشی از طریق وب سایت Moto Maker

موتورولا با تلفن موتو ایکس  میانه بازار را هدف قرار داده است. اما امکانات شخصی سازی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد را در برترین پرچمداران بازار هم نخواهید یافت. امکان انتخاب رنگ قاب پشتی و حکاکی بر روی آن، انتخاب حاشیه اطراف لنز دوربین و دکمه‌های تنظیم صدا، رنگ هدفون تصویر پس زمینه و حتی نوشته زیر لوگو  موتورولا در هنگام روشن شدن، همه و همه از طریق وب سایت Moto Maker فراهم شده است.

مراحل ساخت و تولید موتو ایکس، تماما در مرکز Fort Worth تگزاس صورت می‌گیرد و درست همان جاست که تغییرات مورد نظر شما بر روی آن اعمال می‌شود. در این کارخانه، قطعات دستگاه که از 16 ایالات یا کشور مختلف ارسال شده، به دست 2000 کارگر سپرده می‌شود تا با سر هم کردن آن‌ها، موتو ایکس دلخواه مشتریان را تحویل دهند.

ابتدا رنگ قسمت پشتی بدنه را از میان طرح‌های چوب یا رنگ‌های گوناگون انتخاب می‌کنید. طرح‌های دیگر مانند چوب بامبو، آبنوس، بلسان بنفش و .. نیز به زودی اضافه خواهند شد. سپس به رنگ قسمت جلویی دستگاه می‌رسید که دو گزینه سیاه یا سفید در مقابلتان قرار می‌گیرد. با توجه به مشاهدات خبرنگاران حاضر در محل، رنگ سفید به همراه طرح‌های چوبی روشن، بسیار زیبا و شکیل به نظر می‌رسد. رنگ سیاه هم با طرح‌های تیره مانند آبنوس همخوانی بهتری دارد.

سپس به انتخاب رنگ‌بندی دکمه‌های تنظیم صدا و حاشیه اطراف لنز دوربین می‌رسیم که هفت رنگ گوناگون را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. می‌توانید امضا و نوشته مورد علاقه خود را نیز تعیین کنید تا در قسمت پشتی دستگاه حک گردد. مثلا می‌توانید ایمیل خود را قرار داده تا در صورت گم شدن دستگاه، یابنده بتواند با شما ارتباط برقرار کرده یا اگر می‌خواهید به کسی موتو ایکس هدیه دهید، نام او یا جمله‌ی عاشقانه شما زینت بخش آن شود.

دقت کنید که در طی تمامی مراحل، نمونه سه بعدی تلفن بر روی نمایشگر قابل مشاهده بوده و تنظیمات مورد نظر شما بلافاصله بر روی مدل شبیه سازی شده اعمال می‌شود. می‌توانید آن را چرخانده و در زوایای گوناگون مورد بررسی قرار دهید تا به بهترین نحو به ترکیب مورد نظر خود برسید.

در مرحله آخر هم به انتخاب تجهیزات جانبی مانند اسپیکر مجزا، هدفون در رنگ‌های مختلف، شارژر یا کیس محافظ خواهیم رسید که محصولات سازندگانی چون Belkin یا Case Mate را در خود جای داده است. مسلما رنگ قاب کیس هم قابل شخصی سازی است.

برخی ویژگی‌های نرم افزاری مانند نوشته زیر لوگوی موتورولا در هنگام بارگذاری اولیه و تصویر پس زمینه هم قابل تغییر می‌باشند. حتی می‌توانید اکانت جیمیل خود را بر روی دستگاه تنظیم کنید.

شهروندان آمریکایی می‌توانند طی قراردادی دو ساله با اپراتورهای مخابراتی، مدل 16 گیگابایتی را در ازای 199 دلار تهیه کنند. برای 16 گیگابایت بیشتر و خرید مدل 32 گیگابایتی نیز باید به بودجه‌شان 50 دلار دیگر اضافه کنند. البته حافظه داخلی دستگاه قابل افزایش نیست پس بهتر است در زمان خرید، هوشیار باشند.

سفارشات ظرف 4 روز، به در خانه مشتریان ساکن در ایالات متحده ارسال خواهد شد. متاسفانه هنوز معلوم نیست که این سایت و امکانات شخصی سازی آن کی و در چه کشور‌های دیگری در دسترس قرار خواهند گرفت.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده