HP قرارداد 2.2 میلیارد دلاری با NASA امضا کرد

یک‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۳
مطالعه 1 دقیقه
بخش سرویس های اقتصادی شرکت Hewlett-Packard توانست برنده قرارداد 2.2 میلیارد دلاری NASA جهت سرویس کامپیوترهای رومیزی و ابزارهای الکترونیکی دیگر این آژانس فضایی شود. مدت این قرار داد چهار سال می باشد.
تبلیغات

این قرار داد که بخشی از یکپارچگی ارتباطات NASA با کاربران سرویس های این آژانس فضایی است برای چهار سال آینده منعقد شده است و قرار است 60,000 کاربر را پوشش دهد، این قرار داد می تواند برای فاصله زمانی دو سه ساله دیگر نیز تمدید شود.

سرویس هایی که HP قرار است به NASA ارائه دهد شامل سرویس کامپیوترهای NASA، ارائه پشتیبانی سطح 2/3 و  یکپارچه سازی می شود. یکی دیگر از سرویس های HP به NASA سرویس Computing Seat نام دارد که در این سرویس، منابع سخت افزاری و نرم افزاری هر کامپیتور رومیزی HP بین 10 کاربر به اشتراک گذاشته می شود این عمل توسط نرم افزار Microsoft Windows Multipoint OS صورت می پذیرد. تمام سرویس های HP با در نظرگرفتن دو فاکتور یکپارچه سازی و امنیت طراحی و ارائه خواهند شد.

کارمندان NASA از فناوری اطلاعات برای پشتیبانی از مواردی همچون تحقیقات، علم و تجارت استفاده می کنند و HP قرار است مدیریت، ایمن سازی و پشتیبانی از سرویس های مرتبط با فناوری اطلاعات این آژانس فضایی را به عهده بگیرد.

منبع: PC Mag

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات